Hliníková pergola

Bezúdržbové zastřešení terasy

Toužíte po zastřešení terasy, které bude skvěle vypadat, a navíc jej nebude třeba neustále natírat a ošetřovat proti vlivům počasí? Ideálním řešením je právě hliníková pergola!

Proč zahradní pergola z hliníku?

 • Beúdržbová zahradní pergola

  Na rozdíl od dřevěné pergoly, nevyžaduje hliníková pergola pravidelné natírání ani žádnou další údržbu.

 • Dlouhá životnost

  Hliníková pergola nepodléhá povětrnostním vlivům jako dřevěné pergoly, a tak má ve srovnání s dřevěnými pergolami mnohem delší životnost.

 • Moderní a elegantní vzhled pergoly

  Hliníková pergola se díky široké paletě odstínů hodí svým vzhledem jak ke klasickým rodinným domkům se sedlovou střechou, tak k moderním funkcionalistickým domům.

 • Přístřešek pro váš volný čas

  Zastřešení terasy ve formě hliníkové pergoly představuje dokonalý prostor pro relaxaci po dlouhém dni v práci, posezení s rodinou či přáteli, nebo třeba pro sport (stolní tenis apod.) Máte tak možnost odpočívat na terase bez ohledu na počasí.

 • Ochrana povrchu terasy

  Díky pergole z hliníku bude vaše terasa v suchu, což oceníte zejména pokud máte terasu ze dřeva či jiného choulostivého materiálu.

ALcentrum - profesionální dodavatelé hliníkových pergol

Společnost ALcentrum nabízí 3 produktové řady hliníkových pergol s různými parametry:

 • Hliníkové pergoly řady ECO

  V řadě ECO najdete nejlevnější hliníkové pergoly v odstínu sněhově bílá v 15 různých rozměrech nebo na míru.

 • Hliníkové pergoly řady PROFI

  Hliníkové pergoly řady PROFI představují dokonalý poměr ceny a kvality. Tuto hliníkovou pergolu nabízíme v odstínu sněhově bílá, antracit hladký nebo libovolném dekoru na přání. Na výběr máte z 20 rozměrů nebo si můžete nechat vyrobit pergolu na míru.

 • Hliníkové pergoly řady DELUXE

  Řada hliníkových pergol DELUXE nabízí hliníkové přístřešky v tom nejluxusnějším provedení. Hliníkové pergoly DELUXE vyrábíme v odstínech sněhově bílá, antracit hladký či v libovolném dekoru na přání. Na výběr máte z 20 rozměrů nebo pro vás můžeme vyrobit přístřešek na míru.

Technické parametry hliníkové pergoly

Konstrukce hliníkové pergoly

Konstrukce zahradní pergoly tvoří speciální profily z trvanlivých hliníkových slitin a povrchovou úpravou z práškové vypalované barvy KOMAXIT dostupné v téměř 100 barevných odstínů.

Spojovací materiál

Spojovací materiál použitý na hliníkové pergoly je vyroben z kvalitního nerezu.

Střešní krytina pergoly

Střecha pergol je vyrobena z UV ochranou opatřeného komůrkového polykarbonátu s tloušťkou 16 mm (v čirém, mléčném či barevném provedení). Na přání zákazníka můžeme dodat i skleněnou výplň.