Novinky

Bezpečnost a soukromí Vám zajistí kvalitní hliníkový plot

hlinikove ploty 01Rádi byste měli více soukromí na Vaší zahradě? Chcete, aby byly Vaše děti při dovádění na zahradě v bezpečí?

Skvělé a moderní řešením Vám nabízí naše společnost Alcentrum s.r.o., a to ve formě kvalitních hliníkových plotů.

Společnost Alcentrum s.r.o. je stálicí na českém trhu s hliníkovými konstrukcemi všeho druhu. Jsme původem rodinná firma, která byla založena v roce 2008. Za dobu své existence jsme tak měli možnost nasbírat řadu zkušeností právě v oblasti hliníkových konstrukcí.
Tyto konstrukce nabízí opravdu široké využití, ať už jde třeba o zahradní altány, pergoly, zimní zahrady, garážová stání, zastřešení bazénů, anebo právě kvalitní hliníkové ploty.

 

 

 

 

 

Hliníkové ploty – Alcentrum s.r.o.

Pokud přemýšlíte, z jakého materiálu nechat plot vyrobit, abyste byli spokojeni jak se vzhledem ale hlavně také s jeho funkčností, jsou pro Vás hliníkové ploty tou správnou volbou.

V dnešní uspěchané době jistě oceníte jejich dlouhou životnost s minimálními nároky na údržbu. Hliníkové profily jsou vyráběny z kvalitních hliníkových slitin, což zaručuje jejich vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům, barevnou stálost a nehořlavost. Zcela jistě také oceníte nízké pořizovací náklady.

Společnost Alcentrum s.r.o. nabízí realizaci plotů či plotových zástěn buď v kompletně hliníkovém provedení nebo v kombinaci hliníku a polykarbonátu. Vybrat si můžete také z několika barevných odstínů. Hliníkové ploty lze také skvěle nakombinovat i s dalším produkty naší firmy, například s hliníkovou pergolou, garážovým stáním nebo zimní zahradou.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi

Ke každé objednávce přistupujeme zcela individuálně a snažíme se tak co nejvíce vyhovět Vašim požadavkům. Zajistíme Vám grafické zpracování, zaměření, dopravu materiálu i samotnou montáž. Na našich stránkách Alcentrum.com také najdete galerii již zrealizovaných hliníkových plotů.

V případě, že si nebudete vědět rady s výběrem, objednávkou nebo budete mít jakékoliv jiné otázky, kontaktujte nás na telefonním čísle 732 607 221 nebo využijte náš kontaktní formulář umístěný na našich stránkách.

Hliníkové ploty a plotové zástěny od společnosti Alcentrum s.r.o. jsou elegantním a funkčním řešením pro oplocení Vaší zahrady za rozumnou cenu. Pokud se rozhodnete pro spolupráci s námi, odměnou Vám bude profesionální přístup a kvalitně odvedená práce.

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá