Novinky

Darujte rodině k Vánocům hliníkový přístřešek

DSC00132Letos byste své rodině rádi věnovali nějaký dárek, co vydrží léta a bude perfektní pro každého člena vaší rodiny?

Máme pro vás skvělý tip, a tím je hliníkový přístřešek od společnosti ALcentrum, s.r.o..
Společnost ALcentrum si pro své klienty připravila dárkové poukazy, aby si zákazníci mohli sami vybrat společně s rodinou v pohodlí domova, jaký přístřešek je pro ně nejvhodnější.

 

 

 

 

 

Jaké hliníkové přístřešky máme v nabídce?

  • Hliníkové pergoly

Hliníková pergola je ideální ochranou vaší terasy a všech věcí na ni uložených. Navíc je bezúdržbová a má velmi dlouhou životnost. Váš dům získá nový prostor pro trávení volného času.

  • Hliníková garážová stání

Také váš automobil si zaslouží ochranu před kroupami, sněhem nebo prudkým sluncem. Nebudete muset se zabývat betonovými základy nebo kupovat nákladná garážová vrata, protože to hliníkové garážové stání nepotřebuje.

  • Hliníkové zimní zahrady

Chcete-li si uchovat své exotické rostliny přes celou zimu nebo trávit svůj volný čas v teple pod svou pergolou, je právě pro vás ideálním řešením zimní zahrada z hliníku.

  • Zahradní altány

Máte-li pasivní dům, do kterého není možnost zakotvit klasickou hliníkovou pergolu, tak i pro vás máme variantu, a tím je zahradní altán, který nemusíte kotvit do obvodového zdiva.

  • Ochrana nad dveře

Přístřešek nad dveře je skvělým pomocníkem. Už nikdy nebudete muset moknout přede dveřmi, než najdete klíče v tašce. Navíc se stane ozdobou vašich vchodových dveří.

  • Hliníkové ploty

V naší stálé nabídce naleznete také hliníkové ploty, které ochrání váš domov a elegantně ozdobí váš dům. Hliníkový plot je odolnější a bezúdržbový, na rozdíl od dřevěných plotů.

Stačí si jen vybrat svůj hliníkový přístřešek

Teď už je to pouze na vás. Sami se rozhodněte, který hliníkový přístřešek bude právě pro vás ideální. Kontaktujte nás, my k vám rádi přijedeme a projekt si zdarma zaměříme a poté zrealizujeme dle vašich představ.

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá