Chcete se na něco zeptat? Volejte  739 292 921 nebo 736 528 889

Novinky

Garážové přístřešky za super ceny

fiala4Garážové stání z hliníku vám dokáže zajistit mnoho výhod, proto se stalo více a více oblíbeným řešením pro každý automobil. Garážové stání perfektně ochrání vaše auto před nežádoucím počasím, které by mu akorát ublížilo nebo zkrátilo jeho životnost.

Jsou to například kroupy, námraza, silný vítr a popadané větve nebo ostré letní sluníčko. Parkovací stání vyrábíme z odolných hliníkových slitin, stejně jako ostatní hliníkové konstrukce. Jsou to například hliníkové pergoly, zimní zahrady, přístřešky nad dveřmi nebo zahradní altány.

Společnost ALcentrum, sro , která hliníkové přístřešky vyrábí a dodává, se pohybuje na českém trhu již od roku 2008. Vyrobíme vám garážové stání na zakázku v různých rozměrech i odstínech. Naše zkušenosti s výrobou jsou velmi rozsáhlé. Garážové stání můžeme zakomponovat k již postavenému domu nebo pokud řešíte novostavbu, můžete se již nyní zamyslet, kde by mohlo garážové stání stát.

Hliníkové konstrukce jsou ošetřeny vypalovanou barvou KOMAXIT , můžete si vybrat až 200 odstínů ze stupnice RAL. Střešní krytina je o tloušťce 16 mm s UV ochranou. A jako spojovací materiál používáme kvalitní nerezavějící ocel.

 

Typy garážového stání

    • Garážové stání ECO

Jedná se o naše cenově nejdostupnější parkovací stání. Vybírat můžete ze dvou základních barev, bílé a antracit hladký v 15 různých rozměrech.

    • Garážové stání PROFI

Garážové stání PROFI je zlatou střední cestou, která nabízí kvalitu za přijatelnou cenu. V nabídce najdete 20 různých rozměrů ve 4 standardních odstínech, bílá, antracit, hnědá nebo stříbrná. Pokud byste si přáli odlišný, můžete si za příplatek vybrat z nabízených stupnic RAL.

    • Garážové stání DELUXE

Potrpíte si spíše na luxusní provedení a perfektně vypracované detaily, právě vám je určeno garážové stání DELUXE , které vyrábíme z nejkvalitnějších hliníkových profilů. K výrobě používáme bezpečnostní sklo a speciálně zesílené profily. Střešní lišty jsou ve druhém odstínu jako konstrukce přístřešku.

Kde si můžete pořídit hliníkový přístřešek na auto?

Společnost ALcentrum pro vás ráda garážový přístřešek vyrobí. V nabídce toho najdete mnohem více. Pokud byste chtěli chtít dozvědět více informací, neváhejte nás kontaktovat . Rádi vám zodpovíme vaše dotazy a pomůžeme s výběrem hliníkového přístřešku.

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá