Chcete se na něco zeptat? Volejte  739 292 921 nebo 736 528 889

Novinky

Garážové stání má své výhody, které jistě oceníte

29052013392Nechcete už nechat svého automobilového miláčka trpět pod návaly sněhu nebo v letních měsících na prudkém sluníčku? Dopřejte mu ochranu v podobě hliníkového garážového stání, které pro vás vyrobí společnost ALcentrum, s.r.o..

Snad každá rodina vlastní jeden či dva automobily. Pokud nemáte postavenou garáž pro dvě auto, můžete si pořídit ještě ke svému domu parkovací stání, které vaše auto také dokonale ochrání. U klasické zděné garáže musíte řešit stavební povolení a nákladná garážová vrata. U parkovacího stání vám postačí vědět umístění a máte vyhráno. Garážové stání vám tolik nezatíží peněženku jako klasická garáž. Společnost ALcentrum nabízí garážové stání již od 25 481 Kč bez DPH. Vybrat si můžete ze 3 typů garážového stání.

Výhody parkovacího stání

Garážové stání se stane elegantním doplňkem k vašemu domu. Můžete si zvolit z různých rozměrů i barev. Barvu konstrukce můžete sladit s barvou plastových oken a dveří.

Od veškerých našich hliníkových konstrukcí můžete očekávat dlouhou životnost, která je díky kvalitním hliníkovým profilům, ze kterých vyrábíme naše přístřešky.

Garážový přístřešek nemusí poskytnout ochranu jen vašemu vozu. Pokud si zvolíte větší rozměr přístřešku, můžete pod něj uschovat klidně i zahradní nábytek nebo složené dřevo.

Hliníkový přístřešek nemusíte nijak ošetřovat nebo natírat, jako tomu je u dřevěných konstrukcí. Stačí vzít občas vodu se saponátem a konstrukce bude opět čistá.

Provedení hliníkového parkovacího stání

Garážové stání nabízíme ve třech různých variantách.

Parkovací stání ECO je naším nejlevnějším provedením, vzhled konstrukce je universální a jistě se bude hodit k jakémukoliv domu. Můžete jej vybírat z 2 základních barev, bílá a antracit hladký.

Garážové stání PROFI je zlatou střední cestou mezi přístřešky. S kvalitou budete nadmíru spokojeni a stále jej nabízíme za přijatelnou cenu. K dostání je ve 4 standartních odstínech, bílá, antracit, hnědá a stříbrná. Můžete si zvolit až z 20 rozměrů.

Naší nejluxusnější řadou je garážové stání DELUXE, které dodáváme společně s bezpečnostním sklem a speciálně zesílenými profily. Když si nevyberete z nabízených dekorů, můžete si zvolit z barevné stupnice RAL.

Parkovací stání z hliníku pro vás

Rádi vám pomůžeme si vybrat garážové stání pro vás. Spokojený zákazník je pro nás na prvním místě. Neváhejte nás kontaktovat.

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá