Novinky

Hliníkové parkovací stání - zajistěte svému vozu přístřešek

08102013495Uvažujete o koupi nového auta nebo auto máte a přemýšlíte o tom, jak zajistit jeho parkování? Nechce se Vám pouštět do realizace nákladné garáže? Zároveň byste ale rádi ochránili Váš vůz před sluncem, deštěm, kroupami i sněhem?

Ideálním řešením právě pro Vás je zastřešené hliníkové stání, které Vám nabízí společnost Alcentrum s.r.o..

Hliníkové parkovací stání od Alcentrum s.r.o.

Společnost Alcentrum s.r.o. je česká rodinná firma, kterou jsme založili již v roce 2008. Specializujeme se na návrhy, výrobu a montáž hliníkových konstrukcí. Tyto konstrukce jsou v současné době velmi oblíbené a mají opravdu široké využití. Kromě zastřešení garážového stání je lze využít i jako zahradní altány, pergoly, zimní zahrady, zastřešení bazénu, zastřešení vchodových dveří nebo i jako ploty a plotové zástěny. Všechny tyto varianty má v nabídce společnost Alcentrum s.r.o.

Výhody hliníkových konstrukcí, které uvítáte

Hliníkové konstrukce mají celou řadu výhod. Oproti přístřeškům vyráběným z běžně používaných materiálů, jsou hliníkové přístřešky téměř bezúdržbové a mají velmi dlouhou životnost. Jistě také oceníte nízké pořizovací náklady, barevnou stálost, nehořlavost a odolnost vůči nepříznivým projevům počasí. Všechny tyto báječné vlastnosti zabezpečují kvalitní hliníkové slitiny, ze kterých se přístřešky vyrábí.

Možnost vybrat si z několika provedení

Společnost Alcentrum s.r.o. Vám nabízí 3 typy hliníkových přístřešků pro Váš automobil. Základním typem zastřešeného garážového stání je model ECO, který Vás jistě zaujme nízkou pořizovací cenou. Zlatou střední cestou, která je mezi zákazníky momentálně nejoblíbenější, je zastřešené garážové stání typu PORFI. Tento hliníkový přístřešek Vám nabízí skvělou kvalitu za rozumnou cenu. Nejluxusnějším provedením garážového stání je hliníkový přístřešek řady DELUXE.

U všech modelových řad si můžete vybrat z několika standardních rozměrů a barevných odstínů. Díky svému nadčasovému vzhledu budou přístřešky vypadat skvěle jak u moderních novostaveb, tak i ve starší zástavbě rodinných domů, chat či chalup. V případě, že Vám ani jeden z nabízených modelů nebude zcela vyhovovat, rádi Vám vyrobíme zastřešené garážové stání na míru.

Pro podrobné informace o našich produktech a službách navštivte stránky alcentrum.com. Na těchto stránkách také naleznete fotodokumentaci z našich již zrealizovaných zakázek. Pokud máte jakékoliv otázky nebo potřebujete poradit, volejte na telefonní čísla 739 292 921 nebo 732 607 221 a naši odborníci jsou Vám plně k dispozici. Využít také můžete kontaktní formulář, umístěný na našich stránkách.

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá