ALcentrum - výrobce hliníkových konstrukcí

 

Firma ALcentrum, s. r. o. vznikla v roce 2008 jako rodinná firma a specializuje se na hliníkové konstrukce. Hliníkové konstrukce vyrobené na zakázku mají velmi celou řadu výhod. Nejsou příliš drahé, mají velmi dlouhou životnost a jsou bezúdržbové. Náš sortiment výroby zahrnuje zejména:

Hliníkové pergoly

01

Líbí se Vám zahradní pergoly? Hliníkové pergoly představují ideální zastřešení terasy, které skvěle vypadá a nevyžaduje žádnou údržbu.
Hliníková pergola »

Hliníková garážová stání

02

Vyrobíme pro vás garážové stání z hliníkových profilů (přístřešek pro auto) na míru v libovolné barvě a rozměru.
Hliníkové garážové stání »

Hliníkové zimní zahrady

alcentrum banner zimni zahrady

Zimní zahrada nabízí elegantní rozšíření užitného prostoru domu, které můžete využít pro pěstování exotických rostlin a relaxaci.
Hliníkové zimní zahrady »

Zahradní altány

04

Zahradní altány představují řešení pro pasivní domy, které neumožňují kotvení přístřešku do obvodového pláště domu.
Hliníkový zahradní altán »

Přístřešky nad dveře

05

Potřebujete zastřešit vchodové dveře domu? Nechte si namontovat hliníkový přístřešek na dveře!
Hliníkový přístřešek nad dveře »

Hliníkové ploty

alcentrum banner ploty

Dopřejte si soukromí při odpočinku ve vaší zahradě díky elegantním a funkčním plotům a plotovým zástěnám z hliníku.
Hliníkové ploty »

Záleží rozhodně na vašem vkusu a také zda se bude k vašemu celkovému objektu hodit. Dále se musíte rozhodnout z hlediska ceny, jestli vás vyjde pouze na několik tisíc nebo se bude pohybovat v řádech desítek tisíc. Zda se budete muset o plot starat, nebo jak dlouho vám může vydržet. Všechny vaše dotazy vám můžeme zodpovědět a poradit v ALcentrum, s.r.o..
Nabízíme kvalitní hliníkové plotové zástěny, které vám vydrží několik generací a nepotřebují žádnou údržbu. Navíc jsou cenově dostupné.

Budete dokonale chráněni před nenechavými pohledy sousedů a kolemjdoucích, budete si moci užívat konečně pohodu s rodinou na své zahrádce a v soukromí.

Výhody plotové zástěny

    • Dlouhá životnost

Asi největší výhodou u hliníkového plotu je jeho dlouhá životnost. Mohou za to kvalitní hliníkové profily, které používáme k výrobě zástěn.

    • Bezúdržbovost

Pokud vás nebaví stále něčím ošetřovat a natírat plot dřevěný, tak pro vás ten z hliníku bude snadná volba. O něj se nemusíte takřka vůbec starat. Pokud je plot nějak zaprášený nebo jinak znečištěny, postačí voda se saponátem a bude zase jako nový.

    • Universální vzhled

Díky své universálnosti se hliníkové zástěny hodí ke kterékoliv stavbě. Vybrat si můžete z různých odstínů a sladit tak dokonale barvu plotu s barvou plastových oken či přístřešku.

Volba materiálu pro plotovou zástěnu

  • Plotové zástěny z hliníkových profilů
  • Plotové zástěny z hliníku
  • Plotové zástěny v kombinaci hliník a polykarbonát
  • Plotové zástěny v kombinaci hliník a dřevoplast

Široké spektrum hliníkových výrobků

Společnost ALcentrum, s.r.o. má v nabídce mimo plotové zástěny také hliníkové pergoly, zahradní hliníkový altán, hliníkové zimní zahrady, přístřešek nad dveře či hliníkové garážové stání. A to vše můžeme sladit s vaším plotem.

Rozhodnete-li se pro hliníkové plotové zástěny od společnosti ALcentrum, s.r.o., získá váš dům elegantní a designový prvek. Montáž je jednoduchá, nemusíte si s tím dělat žádné starosti. Přijedeme k vám a plotové zástěny profesionálně namontujeme.

Hliníkové plotové zástěny od společnosti ALcentrum, s.r.o.

Toužíte-li po ochraně a soukromí, tak neváhejte kontaktovat společnost ALcentrum, s.r.o. přes kontaktní formulář na našem webu.

Novinky CZ

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá