Novinky

Hliníkové ploty od českého výrobce

hlinikove ploty 01Toužíte po plotě, který nemusíte každoročně natírat? Máme pro vás ideální plot, který je z hliníku a je naprosto bezúdržbový. Můžete si ho vybrat v různých barevných dekorech, aby dokonale ladil s vašimi plastovými okny a dveřmi.

Hliníkové ploty se stávají čím dál více oblíbenějším oplocením, protože jsou moderní a budou se hodit jak k pasivním domů, tak ke klasickým baráčkům. Hliníkový plot je velmi odolný, dokonce odolává povětrnostním podmínkám, proto vám bude sloužit po celý život.

Společnost ALcentrum vyrábí kvalitní hliníkové ploty a zástěny, které dokáží esteticky dotvořit okolí vašeho domu. Náš profesionální tým má bohaté zkušenosti s výrobou a stavbou hliníkových plotů. Jsme na českém trhu již od roku 2008. Mimo hliníkové ploty a plotové zástěny vyrábíme i různé hliníkové konstrukce, jako jsou hliníkové pergoly, zimní zahrady, přístřešky nad dveře, zahradní altány nebo garážová stání. Vybere si u nás určitě každý.

Plot si nevybíráte na jednu sezónu. Je to záležitost, nad kterou se musíte pořádně zamyslet, bude vám sloužit i desítky let. Před samotným výběrem musíte rozhodnout celou řádku důležitých faktorů. Měli byste se řídit především tím, který plot se vám nejvíce líbí a který vám bude vyhovovat, díky svým vlastnostem. Sami si zvolíte barvu a design plotu a pokud si budete přát jakkoliv pomoci, jsme tu jen pro vás.

Výhody hliníkových plotů

    • Životnost

Hliníkové ploty vyrábíme z kvalitních hliníkových profilů, které odolávají povětrnostním podmínkám a z toho důvodu vám mohou vydržet po několik generací.

    • Žádná údržba

Hliník je velmi odolný materiál, který nepotřebuje již žádnou údržbu povrchu, v podobě každoročního nátěru, broušení nebo něco podobného. Dílce jsou ošetřeny vypalovanou barvou KOMAXIT. Může se vám plot zdát znečištěn, potom vám postačí hadice s vodou a je opět jako nový.

    • Velký výběr odstínů

Aby plot perfektně ladil s celkovým okolím domu, musíte si správně zvolit barvu. V naší nabídce můžete vybírat z barevné stupnice RAL, kde se nachází až 200 odstínů.

Pořiďte si nadčasový plot

Rádi vám se vším pomůžeme, společně doladíme detaily, zvolíme přesnou velikost i odstín, aby plot ladil s vaším domem nebo pergolou. Nepožadujeme od svých zákazníků žádné zálohy předem. Každý plot je originál, který v místě realizace zaměříme zdarma. Neváhejte nás kontaktovat.

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá