Novinky

Hliníkové přístřešky lze darovat jako dárek od Ježíška

IMAG0042Co svou rodinu překvapit netradičním dárkem pod stromeček a tím je hliníkový přístřešek od společnosti ALcentrum?

Vánoce jsou za dveřmi a je potřeba myslet na dárky pro ostatní a nenechávat to na poslední chvíli.
ALcentrum nabízí všestranné hliníkové přístřešky, které můžete využít jako hliníkovou pergolu, zimní zahradu, garážové stání, hliníkový přístřešek nad dveře nebo zahradní altán.

Hliníkové přístřešky vytvoří na vaší zahradě příjemné místo pro relaxaci, odpočinek, místo pro setkávání s přáteli a rodinou. Budete se moci schovat před nepřízni počasí pod pergolu a sledovat tak bubnující déšť.

Jaké hliníkové přístřešky nabízíme?

    • Hliníková pergola

Hliníková pergola od společnosti ALcentrum perfektně ochrání vaší terasu. Pro svou zahradu navíc získáte elegantní a vkusný doplněk a také místo, kde se rádi sejdete s rodinou. Hliníkové pergoly nabízíme ve 3 variantách, takže si vybere i ten nejnáročnější klient. Naleznete u nás jednoduchou konstrukci v klasických barvách a tím je produktová řada ECO. Dále nabízíme pergolu PROFI, která má kvalitně provedený design a seženete ji u nás za rozumnou cenu. Pro nejvyšší kvalitu si vyberte hliníkovou pergolu DELUXE, kterou dodáváme s bezpečnostním sklem.

    • Hliníková garážová stání

Ochrana vašeho vozu je pro nás také důležitá. Velkou výhodou u garážového stání je, že nemusíte stavět betonové základy a obíhat stavební povolení. Dále nepotřebujete nákladná garážová vrata, a přitom hliníkové parkovací stání ochrání vašeho automobilového miláčka.

    • Hliníkový zahradní altán

Pro ty, kteří si nemohou ukotvit konstrukci do obvodového zdiva, máme v nabídce zahradní altán, který je samonosný a můžete ho přemísťovat kdekoliv na zahradě. Může také sloužit jako parkovací stání.

    • Hliníkové přístřešek nad dveře

Už nemusíte moknout před dveřmi, když hledáte klíče v kabelce. Pořiďte si hliníkový přístřešek, který vás ochrání před deštěm a doplní tak esteticky váš vchod.

    • Hliníkové zimní zahrady

Také v zimě se můžete kochat pohledem do své zahrady a načerpat tak sílu a novou energii. Hliníková zimní zahrada vytvoří místnost navíc, kde si můžete užívat odpočinku a pěstovat teplomilné rostliny.

Skvělý dárek pro vaši rodinu

Vaši rodinu perfektně překvapíte, pořídíte-li pod stromeček hliníkový přístřešek. Můžete si vybrat konkrétní typ nebo si koupit dárkový poukaz a až poté se společně s rodinou rozhodnout jaký přístřešek bude právě pro vás nejvhodnější. Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám zodpovíme vaše dotazy.

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá