ALcentrum - výrobce hliníkových konstrukcí

 

Firma ALcentrum, s. r. o. vznikla v roce 2008 jako rodinná firma a specializuje se na hliníkové konstrukce. Hliníkové konstrukce vyrobené na zakázku mají velmi celou řadu výhod. Nejsou příliš drahé, mají velmi dlouhou životnost a jsou bezúdržbové. Náš sortiment výroby zahrnuje zejména:

Hliníkové pergoly

01

Líbí se Vám zahradní pergoly? Hliníkové pergoly představují ideální zastřešení terasy, které skvěle vypadá a nevyžaduje žádnou údržbu.
Hliníková pergola »

Hliníková garážová stání

02

Vyrobíme pro vás garážové stání z hliníkových profilů (přístřešek pro auto) na míru v libovolné barvě a rozměru.
Hliníkové garážové stání »

Hliníkové zimní zahrady

alcentrum banner zimni zahrady

Zimní zahrada nabízí elegantní rozšíření užitného prostoru domu, které můžete využít pro pěstování exotických rostlin a relaxaci.
Hliníkové zimní zahrady »

Zahradní altány

04

Zahradní altány představují řešení pro pasivní domy, které neumožňují kotvení přístřešku do obvodového pláště domu.
Hliníkový zahradní altán »

Přístřešky nad dveře

05

Potřebujete zastřešit vchodové dveře domu? Nechte si namontovat hliníkový přístřešek na dveře!
Hliníkový přístřešek nad dveře »

Hliníkové ploty

alcentrum banner ploty

Dopřejte si soukromí při odpočinku ve vaší zahradě díky elegantním a funkčním plotům a plotovým zástěnám z hliníku.
Hliníkové ploty »


Již hledat nemusíte, s důvěrou se můžete obrátit na ALcentrum, s.r.o., českého výrobce a zároveň dodavatele hliníkových konstrukcí pro různá využití. Na trhu jsme již od roku 2008, původně jako rodinná firma. Pro své klienty máme na výběr z široké nabídky hliníkových přístřešků, které můžete využívat buď jako pergolu na svou terasu nebo jako garážová stání či mnoho jiného.

Naše společnost ALcentrum, s.r.o. nabízí pro své zákazníky i něco navíc. Přijedeme přímo k vám a projekt zaměříme a zkonzultujeme s vámi zcela zdarma. Od potvrzené objednávky jsme schopni vám konstrukci dodat do 3 týdnů.
Objednáte-li si výrobky s cenou vyšší než 50.000 Kč, máte dopravu zdarma. Rádi vám zajistíme též profesionální montáž, při které máte také dopravu zdarma. Budete-li si přát montáž hliníkového přístřešku provést svépomocí, bude vám zaslán výrobek na dobírku nebo si jej budete moci vyzvednout na provozovně ve Veselí u Pardubic.

Nabídka hliníkových přístřešků je pestrá

    • Hliníkové pergoly

Chcete-li dokonale ochránit svou terasu, pořiďte ji nový kabát v podobě hliníkové pergoly. Nemusíte se tak bát, že by prudké sluneční paprsky znehodnotily choulostivé dřevo, ze kterého je terasa sestavena. Budete mít tak prostor navíc, který ráda využije celá rodina

    • Hliníková garážová stání

Také váš automobilový miláček si zaslouží péči a ochranu, aby vám vydržel co nejdéle. Nebudete muset řešit zimní námrazu na svém autě nebo v letních měsících přehřátí interiéru.

    • Hliníkové zimní zahrady

K pergole si můžete nechat dostavit též hliníkovou zimní zahradu, která se stává v dnešní době více a více oblíbenou. Její prostor můžete využít všelijak, uděláte si posezení pro odpočinek u ranní kávy nebo si tam dáte teplomilné rostliny, které si budete užívat i v zimních měsících.

    • Zahradní altány

Hliníkový zahradní altán je vhodný především pro pasivní domy, kdy není možné konstrukci přikotvit do fasády domu. Využít ho potom můžete stejně jako hliníkovou pergolu. Altán je navíc samonosný, takže s ním můžete pohybovat po zahradě, jak se vám to bude hodit.

Stačí si jen vybrat

Stále si nejste jisti výběrem hliníkového přístřešku. Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám se vším poradíme.

Novinky CZ

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá