Novinky

Hliníkové přístřešky poslouží i na podzim

tn zoom obrazek 835Rozhodujete se o novém designovém přístřešku k vašemu domu, ale stále nevíte jaký vybrat? Společnost ALcentrum, s.r.o. má v nabídce několik typů hliníkových přístřešků, které jsou vyrobeny z kvalitních hliníkových slitin.

Jedná se především o hliníkové pergoly, zimní zahrady, garážová stání, přístřešky nad dveře nebo zahradní altány. Ani chladného počasí se nemusíte zaleknout, naopak. Dopřejte sobě a svým přátelům poslední grilovaní pod novou hliníkovou pergolou, než se nadobro nastěhujeme přes zimu do svých domovů. Postavit si můžete jakýkoliv hliníkový přístřešek i v období chladných podzimních dnů.

Typy hliníkových přístřešků

    • Hliníková pergola

Toužíte v létě po příjemném stínu vaší nové pergoly. Nebo potřebujete dokonalou ochranu pro svou terasu, aby na ní nepražilo prudké slunce či nepršelo, když ji máte sestavenou z nějakého choulostivého materiálu. Skvělým tipem je kvalitní hliníková pergola, kterou nabízíme ve 3 různých variantách. Pergola ECO je naší nejlevnější variantou. Pergola PROFI je oblíbená z hlediska vyváženému poměru ceny a kvality. A pergola DELUXE nabízí svým majitelům nejkvalitnější provedení.

    • Zahradní altán

Zahradní altán je ideálním řešením pro majitele pasivních domů, kdy nelze konstrukci kotvit do obvodového pláště domu. Je navíc samonosný, takže jej můžete využít jako altán nebo jako parkovací stání.

    • Hliníkový přístřešek nad dveře

Hliníkový přístřešek nad dveře dodá vašemu vchodu elegantní doplněk a je velmi praktický, když hledáte za deště klíče v tašce.

    • Zimní zahrada

I v zimních měsících můžete sledovat dění na své zahradě nebo relaxovat s hrnkem kávy v ruce. Hliníkovou pergolu vám rádi rozšíříme do podoby zimní zahrady. V zimě zde můžete nechat přezimovat exotické rostliny, které by venku umrzly.

    • Parkovací stání z hliníku

I svému autu můžete dopřát hliníkový přístřešek, který ochrání auto před námrazou i silným sluníčkem. Životnost vozu se tak zvýší. Nemusíte se bát ani krup, které by poškodily autolak.

Vybrali jste si hliníkový přístřešek?

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat., rádi vám poradíme. U nás si určitě vyberete. Jakýkoliv hliníkový přístřešek má spoustu nesporných výhod, jako je dlouhá životnost nebo bezúdržbovost.

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá