Novinky

Hliníkové přístřešky pro různá využití

DSC00352Dopřejte své zahradě a celkovému okolí vašeho domu nový estetický článek v podobě jakéhokoliv přístřešku z hliníku. Společnost Alcentrum, s.r.o. pro vás vyrobí kvalitní hliníkové přístřešky, které vám budou sloužit po dlouhou dobu.

Specializujeme se především na hliníkové pergoly, zimní zahrady, přístřešky nad dveře a zahradní altány. Nabízíme pro své zákazníky kvalitně odvedenou práci od české společnosti za přijatelné ceny. Naším primárním cílem je spokojený zákazník, který se k nám opět vrátí a doporučí nás svým známým a kamarádům. Jsme na českém trhu již od roku 2008, rozhodně patříme mezi prověřenou společnost, která jedná se svými zákazníky férově.

Jak bylo řečeno, jednáme s našimi klienty férově, a proto nepožadujeme žádné zálohy předem. Přijedeme přímo k vám a zcela zdarma vám vypracujeme zaměření projektu a případnou konzultaci. Přístřešek vám můžeme dodat ve formě stavebnice, kdy si jej sami sestavíte nebo za příplatek nabídnout profesionální montáž. Pokud si vyberete přístřešek nad 50 000 Kč, máte dopravu po celé ČR zdarma.

Typy hliníkových přístřešků

    • Hliníková pergola

Pořízením hliníkové pergoly bude vaše terasa pod neustálou ochranou. V nabídce naleznete 3 druhy hliníkových pergol. Variantu ECO, PROFI a DELUXE. Zpříjemněte si pobyt na své zahrádce pod novou hliníkovou pergolou, která nepotřebuje žádnou údržbu.

    • Hliníková zimní zahrada

I v chladnějších dnech můžete trávit čas v blízkosti své zahrady. Stačí si rozšířit stávající pergolu do podoby zimní zahrady. Pořídit si můžete sezónní nebo celoroční zimní zahradu a trávit v ní volné chvilky i v zimě s pohledem do zasněžené zahrádky. Na výběr máte ze dvou variant PROFI a DELUXE.

    • Zahradní altány

Zahradní altán z hliníku má tu výhodou, že je samonosný a nemusí se kotvit do obvodového pláště domu. Můžete jej využít jako altán, garážové stání nebo pergolu.

    • Hliníkový přístřešek nad dveře

Hliníkový přístřešek nad dveře vám zajistí ochranu před deštěm, když zrovna hledáte klíče v tašce. Vaše vchodové dveře získají třešničku na dortu elegantním přístřeškem nad dveře.

Výběr je jen na vás

Hliníkový přístřešek od společnosti Alcentrum, s.r.o. vám bude dělat dlouhá léta radost. Neváhejte nás kontaktovat a pořiďte si taky jeden.

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá