Chcete se na něco zeptat? Volejte  739 292 921 nebo 736 528 889

Novinky

Hliníkové přístřešky s dlouhou životností

tn zoom obrazek 952Začíná nám další krásné období v roce, a tím je babí léto. Stále svítí sluníčko a my si můžeme užívat ještě teplého počasí venku na své zahradě. Zkracují se sice dny, i přesto nemusíme zalézat hned do svých domovů.

Můžeme i večer sedět venku a užívat si pohled do zeleně naší zahrady. Zasloužíte si prodloužit léto a čas strávený venku, díky hliníkové pergole si můžete vychutnat celý den v blízkosti zahrady za každého počasí. I když vás překvapí přeháňky, tak vy budete pod svou pergolou z hliníku nacházet dokonalý úkryt. Společnost ALcentrum, s.r.o. vám nejen vyrobí hliníkovou pergolu, ale budete-li si přát, můžou vám ji zastřešit kvalitním zasklením a vy z pergoly budete mít rázem hliníkovou zimní zahradu, kterou můžete využívat celoročně.

Proč pergola z hliníku?

Hliník je více a více oblíbenějším materiálem. Je nadčasový, nemusíte mít proto strach, že by vás časem omrzel. O hliníkové konstrukce se nemusíte starat nebo je ošetřovat pravidelným nátěrem apod. Jedná se o naprosto bezúdržbový materiál, který vám navíc vydrží dlouhá léta, protože je odolný vůči povětrnostním podmínkám. Nemusíte už vybírat z jakého materiálu postavit novou pergolu, protože hliník je jasná volba. Můžete sladit barvu konstrukce s barvou plastových oken a vytvořit tak dokonalý domov.

Hliníkové pergoly nabízíme ve 3 oblíbených variantách, kdy si vybere opravdu každý. Typy se liší rozměry, barvou, ale i cenou.

Typy hliníkových pergol

    • ECO

ECO je naší nejlevnější pergolou, která je k dostání v 15 rozměrech a ve dvou základních odstínech, bílá a antracit. Její konstrukce je klasická, universální a bude se vám hodit k jakékoliv stavbě.

    • PROFI

Hledáte-li vyvážený poměr mezi cenou a kvalitou, tak s hliníkovou pergolou PROFI nešlápnete vedle. Je k dostání ve 20 rozměrech a 4 standartních odstínech, bílá, antracit, hnědá a stříbrná.

    • DELUXE

DELUXE je naše nejluxusnější pergola, vyrobená jen z těch nejkvalitnějších hliníkových slitin na trhu. Dodáváme ji společně s bezpečnostním sklem. Speciálně zesílené profily a lišty v barvě konstrukce jen podtrhují její originalitu a luxusní design.

Hliníková pergola pro vás

Rádi vám u nás se vším poradíme a pomůžeme vybrat tu pravou pergolu pro vás. Kontaktujte nás, pro začátek se stačí jen nezávazně poptat a přijet se podívat k nám do provozovny na pergoly a jiné konstrukce.

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá