Novinky

Hliníkové přístřešky zhotovené do 3 týdnů

zimni zahrada deluxeUvažujete, jak ještě zdokonalit vaši zahradu, aby se vám v ní pěkně bydlelo? Co si pořídit vkusný doplňek v podobě hliníkového přístřešku?


Naše společnost Alcentrum, s.r.o., pohybující se na českém trhu již od roku 2008, vyrábí a dodává hliníkové konstrukce, vyrobené z kvalitních hliníkových slitin. Jedná se především o hliníkové pergoly, které můžete rozšířit do podoby zimní zahrady. Dále máme v nabídce hliníková garážová stání, zahradní altány nebo přístřešek nad dveře.

Jaké hliníkové přístřešky nabízíme?

    • Hliníková pergola

Hliníková pergola vám přinese spoustu výhod. V létě se můžete schovat před prudkými slunečními paprsky nebo pozorovat letní přeháňky v suchu pod svou pergolou. Využít ji můžete různě, jako studovnu, kde budou mít vaše děti klid na učení a zároveň budou na čerstvém vzduchu nebo jako příjemné posezení na terase s hrnkem kávy a oblíbenou knížkou v ruce. Pergoly vyrábíme z odolného materiálu, který je vůči povětrnostním podmínkám velmi odolný. Na výběr máte ze tří produktových řad, které se liší rozměry i odstíny. Vybrat si můžete podle svého přání a vkusu.

    • Garážová stání

Automobil také potřebuje ochranu a péči. Mimo kosmetické prostředky mu můžete dopřát i kvalitní parkovací stání z hliníku, které ho ochrání před případným deštěm, kroupami či námrazou.

    • Hliníkový zahradní altán

Zahradní altán je vhodný zejména pro zákazníky, kteří si nepřejí kotvit konstrukci do obvodového zdiva domu. Například u pasivních domů to není možné. Zahradní altán můžete i přemisťovat po zahradě nebo ho využít jako parkovací stání pro svůj automobil.

    • Hliníkové zimní zahrady

Velkou výhodou u hliníkové zimní zahrady je obytný prostor navíc. Můžete zde nechat přezimovat teplomilné rostliny. Budete mít místo pro odpočinek, v zimních měsících máte možnost v zahradě zatopit a užívat si pohled do zasněžené přírody.

    • Hliníkové přístřešky nad dveře

Vyplatí se investovat také do hliníkového přístřešku nad dveře. Nemusíte potom stát v dešti před dveřmi a hledat v tašce klíče, dokonale vás ochrání hliníkový přístřešek.

Hliníkové přístřešky od společnosti ALcentrum, s.r.o.

Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte sena nás obrátit. Rádi vám pomůžeme s realizací vašeho vysněného hliníkového přístřešku.

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá