Novinky

Hliníkovou pergolou ozvláštníte svoji zahradu

DSC00080Rádi byste si užívali letní dny v příjemném koutu vaší zahrady na nové terase, ale obtěžují vás ostré sluneční paprsky?

Můžete se zrelaxovat například pod novou pergolou, kde se ukryjete před sluníčkem, prudkým deštěm nebo kroupami. Prodloužíte si tak čas strávený na své zahradě s rodinou nebo s přáteli. Hliníkovou pergolu můžete využít různorodě, nemusí vám sloužit pouze k úkrytu před nepřízni počasí.

Proč si zvolit hliníkovou pergolu?

    • Stálý materiál

Společnost ALcentrum, s.r.o. používá k výrobě hliníkových pergol kvalitní a stálý materiál ve formě hliníkových slitin. Přístřešky jsou poté odolné nepříznivým výkyvům počasí a barva i tvar materiálu se nemění.

    • Ochrana terasy

Vaše terasa bude dokonale ochráněna hliníkovou pergolou. Je-li vyrobena z nějakého exotického dřeva, bude chráněno před deštěm, kroupami a jeho barva nebude vybledlá od sluníčka.

    • Pergola nepotřebuje přehnanou péči

Zapomeňte na každoroční nátěr nebo dokonalou údržbu. Hliníková pergola se nemusí nijak natírat. Konstrukce je ošetřena vypalovanou barvou zvanou KOMAXIT, která ji ochrání a pergola se neznečistí.

    • Prostor navíc

Postavením hliníkové pergoly získáte prostor navíc. Pokud k ní přistavíte i zimní zahradu, budete moci pěstovat teplomilné rostliny a užívat si kávičku i za nevlídného počasí.

    • Universální vzhled

Hliníková pergola je vhodná jak pro moderní dům, tak pro klasický baráček se sedlovou střechou. Jejich vzhled je nadčasový a universální zároveň.

Tři varianty hliníkových pergol

V naší nabídce naleznete tři produktové řady hliníkových pergol. Liší se jak rozměry, tak provedením. Vybírat můžete také z různých barevných odstínů. Jedná se o varianty ECO, PROFI nebo DELUXE. Hliníková pergola ECO se řadí mezi nejlevnější. K dostání jsou v 15 různých rozměrech. U hliníkové pergoly PROFI hledejte skvělý poměr mezi kvalitou a cenou. Vybírat můžete z 20 rozměrů a 4 základních barev. Nejluxusnější hliníková pergola DELUXE se vyrábí z nejkvalitnějších materiálů, jako jsou zesílené profily nebo bezpečnostní sklo.

Společnost ALcentrum, s.r.o. je zde pro vás.

Nabízíme našim klientům profesionální konzultaci i zaměření projektu zcela zdarma po dokončení objednávky. Držíme skladem některé druhy hliníkových konstrukcí, takže vaše pergola u vás může být již do 3 týdnů od objednání. Pokud se zákazník rozhodne pergolu smontovat sám, dovezeme mu ji ve formě stavebnice s návodem k použití. Neváhejte nás kontaktovat.

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá