Novinky

Hliníkový altán jako veranda u vstupu do domu

tn zoom obrazek 951Blíží se nám pomalu jaro a čekají nás práce na zahradě. Přemýšlíte čím ozvláštnit váš dům i zahradu? Chtělo by to nějaký neotřelý prvek, který vám bude sloužit i prakticky.

Máme pro vás ideální tip, a tím je altán z hliníku, který vám bude sloužit jako verandu u vchodu. Když bude pršet, tak vás altán perfektně ochrání, zatím co budete v tašce hledat klíče od domu.

Velkou výhodou hliníkového altánu je především fakt, že je samonosný, tudíž se neukotvuje do obvodového zdiva domu, a tím nenarušuje fasádu. Tuto výhodu uvítají především majitelé pasivních domů, u který není možnost kotvit do obvodových zdí. Hliníkové altány jsou vyráběny z kvalitních hliníkových slitin společností ALcentrum, s.r.o., která se specializuje na hliníkové konstrukce, ať už se jedná o altány, hliníkové pergoly, ploty, zimní zahrady či přístřešek nad dveře.

 

 

Další výhody hliníkového altánu

  • Bezúdržbový systém

Na rozdíl od dřevěných konstrukcí, o ty hliníkové se nemusí majitelé nijak starat, natírat jej nebo jinak ošetřovat.

  • Hliníkový altán s dlouhou životností

Hliníkové slitiny jsou velmi odolné vůči nepříznivému počasí, ať už se jedná a prudké letní sluníčko nebo déšť a námrazu. Díky tomu vám vydrží ne jednu generaci.

  • Moderní a universální design

Společnost ALcentrum, s.r.o. nabízí altány v mnoha barevných provedeních i v různých rozměrech, takže si u nás vybere opravdu každý. Jeho universální vzhled se bude hodit jak k modernímu domu tak ke klasickému baráčku.

Provedení samonosných altánů

  • Samonosný altán ECO

Je to nejlevnější varianta hliníkového altánu. K dostání je v odstínech bílá a antracit. Skvěle doplňují váš dům, protože se hodí k plastovým oknům a dveřím.

  • Samonosný altán PROFI

Hledáte-li kompromis mezi cenou a kvalitou, tak právě vám je určená produktová řada altánů PROFI. Nabízíme je ve 4 základních barvách a sice, bílá, antracit, hnědá nebo stříbrná. Vybrat si ale můžete také ze vzorníku barev, pokud vás základní barvy nezaujmou.

  • Samonosný altán DELUXE

Jedná se o nejluxusnější zahradní altány, protože jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších materiálů.

Zaujaly vás naše samonosné altány?

Máte-li otázky k samonosným altánům nebo k jiné hliníkové konstrukci, neváhejte se na nás obrátit.

 

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá