Chcete se na něco zeptat? Volejte  739 292 921 nebo 736 528 889

Novinky

Hliníkový přístřešek na celý život

DSC00134Moderní přístřešky od společnosti ALcentrum, s.r.o. se díky své jednoduchosti a universálnosti bude hodit k jakékoliv stavbě, jak k novostavbě, tak ke staršímu domu. Jsme českou společností, která si potrpí na precizně odvedenou práci.

Přístřešky z hliníku jsou bezúdržbové a poskytne vám nebo vašemu vozu dokonalou ochranu, kterou jistě oceníte při přeháňkách. Hliníkový přístřešek si můžete přizpůsobit přesně podle vašich požadavků a možností, aby barva i rozměr dokonale padli k vašemu domu.

Hliníkové přístřešky vyrábíme z odolného materiálu, který vydrží po mnoho generací. Střecha přístřešků je vyplněna komůrkovým polykarbonátem o tloušťce 16 mm, doplněný o UV ochranu. Můžete si vybrat čiré, mléčné nebo barevné provedení. Konstrukce přístřešků je ošetřena vypalovanou barvou KOMAXIT, kterou nabízíme ve 200 různých odstínech. Jako spojovací materiál se nám osvědčila kvalitní nerezavějící ocel.

Z jakých variant můžete vybírat?

  • Hliníková pergola

Naším nejvyhledávanějším produktem je jistě hliníková pergola, kterou nabízíme ve 3 produktových řadách. Hliníková pergola také poskytne ochranu vaší terase, kterou můžete mít sestavenou z exotického dřeva, na které nesmí pršet nebo pálit ostré slunce. I když venku bude pršet, vy můžete být v bezpečí vaší hliníkové pergoly a být stále v blízkosti zahrady. V parném létě se můžete uchýlit pod hliníkovou pergolu do příjemného stínu.

  • Zahradní altán

Pokud si přejete pergolu, ale bojíte se kotvit z nějakého důvodu do obvodového pláště domu, můžete si vybrat z naší nabídky zahradních altánů. Altán je samonosný a poskytne vám stejné výhody jako hliníková pergola.

   .
  • Přístřešek nad dveře

Pořízením hliníkového přístřešku dodáte šmrnc hlavnímu vchodu a když venku bude pršet nebo sněžit, tak vy budete při odemykání dveří pod ochranou hliníkového přístřešku.

  • Zimní zahrada

Zimní zahradu si můžete vybrat ve dvou typech. Sezónní, která vám bude sloužit od jara do podzimu, nebo celoroční, ve které můžete trávit čas i v zimních měsících. Je ideální pro uschování teplomilných rostlin.

  • Garážové stání

Vašemu autu můžete poskytnout ochranu v podobě garážového stání z hliníku. Nebude na něj sněžit, pršet, ani padat kroupy. Prodloužíte tak lak vašemu vozu o několik let.

Vybrali jste si z naší nabídky?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi pro vás vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku a pomůžeme z realizací nového hliníkového přístřešku.

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá