Chcete se na něco zeptat? Volejte  739 292 921 nebo 736 528 889

Novinky

Hliníkový přístřešek se bude hodit ke každému domu

DSC00078Přemýšleli jste o novém přístřešku, ale bojíte se, že se právě k vašemu domu nebude hodit? Máme pro vás dobrou zprávu, hliníkové přístřešky od společnosti ALcentrum, sro se hodí k situaci, ať už se jedná o novostavbu nebo starší dům.

Hliníkové přístřešky jsou univerzální a svoji jednoduchou konstrukcí padnou k jakémukoliv domu. Společnost ALcentrum se specializuje na výrobu hliníkových přístřešků a vyrábí různé konstrukce pro různá využití, například hliníkové pergoly , zimní zahrady, garážová stání, přístřešky nad dveře nebo zahradní altány. Jsme spolehlivá společnost, která má na prvním místě zákazníka, jeho přání a spokojenost, se kterou se nám rád bude vracet.

Varianty hliníkových přístřešků

    • Hliníkové pergoly

Pokud toužíte po místě, kde budete rádi trávit horké letní dny, kdy budete chráněny před ostrým sluncem, je to právě hliníková pergola, která vám poskytne příjemný stín a prostor pro setkávání s přáteli a rodinou. Navíc bude vaše terase pod neustálou ochranou, kdy na ni nebudou působit vlivy počasí a vydrží vám delší čas. Hliníkovou pergolu nabízíme ve 3 variantách, které se liší cenou, rozměry i provedením. Můžete vybírat z variant ECO, PROFI a DELUXE.

    • Garážové stání

Váš automobil si zaslouží stejnou ochranu jako vy. Může vám pak vydržet o několik let déle, když na něj nebudou působit vlivy počasí. Hliníkové garážové stání mu poskytne ochranu po celý rok a vás v zimě nepřekvapí námraza na autě nebo napadený sníh. Garážové stání poskytne vašemu vozu i v letních měsících ochranu před prudkými paprsky, nebude se tak přehřívat interiér a lak na vašem autě nebude ztrácet lesk a barvu.

    • Zahradní altán

Pokud jste majiteli pasivních domů nebo si jen nepřejete zasahovat do obvodového pláště domu, je pro vás ideální zahradní altán, který se nemusí kotvit do zdi. Je samonosný, takže se může umístit kdekoliv na zahradě nebo přímo u domu bez kotvení. Můžete jej využít též jako parkovací stání pro váš vůz nebo jako velký přístřešek u domu společně s verandou.

    • Zimní zahrada

Zimní zahrada vám dokáže propojit obytnou část s vaší zahradou. Můžete ji využívat po celý rok a obklopit se různými druhy rostlin, které by v zimě neměli šanci přežít.

Oživte svůj domov hliníkovým přístřeškem

Chcete-li získat více informací o našich produktech, neváhejte nás kontaktovat .

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá