ALcentrum - výrobce hliníkových konstrukcí

 

Firma ALcentrum, s. r. o. vznikla v roce 2008 jako rodinná firma a specializuje se na hliníkové konstrukce. Hliníkové konstrukce vyrobené na zakázku mají velmi celou řadu výhod. Nejsou příliš drahé, mají velmi dlouhou životnost a jsou bezúdržbové. Náš sortiment výroby zahrnuje zejména:

Hliníkové pergoly

01

Líbí se Vám zahradní pergoly? Hliníkové pergoly představují ideální zastřešení terasy, které skvěle vypadá a nevyžaduje žádnou údržbu.
Hliníková pergola »

Hliníková garážová stání

02

Vyrobíme pro vás garážové stání z hliníkových profilů (přístřešek pro auto) na míru v libovolné barvě a rozměru.
Hliníkové garážové stání »

Hliníkové zimní zahrady

alcentrum banner zimni zahrady

Zimní zahrada nabízí elegantní rozšíření užitného prostoru domu, které můžete využít pro pěstování exotických rostlin a relaxaci.
Hliníkové zimní zahrady »

Zahradní altány

04

Zahradní altány představují řešení pro pasivní domy, které neumožňují kotvení přístřešku do obvodového pláště domu.
Hliníkový zahradní altán »

Přístřešky nad dveře

05

Potřebujete zastřešit vchodové dveře domu? Nechte si namontovat hliníkový přístřešek na dveře!
Hliníkový přístřešek nad dveře »

Hliníkové ploty

alcentrum banner ploty

Dopřejte si soukromí při odpočinku ve vaší zahradě díky elegantním a funkčním plotům a plotovým zástěnám z hliníku.
Hliníkové ploty »

Své posezení nemusíte přerušovat jen kvůli počasí. Zapomeňte na odnášení nádobí a ukončení opékání masa. Hliníková pergola je ideálním řešením právě pro vás.

Proč si pořídit pergolu?

Důvodů může být hned několik. Nejčastějším důvodem pro pořízení je vytvoření relaxační zóny pro rodinu i přátele. Může se také stát předělem mezi okrasnou a užitnou zahradou. Zastřešená pergola z hliníku poskytne dostatek prostoru k odpočinku, posezení s přáteli a mnoha dalším aktivitám.

Pokud vybíráte hliníkovou pergolu, je důležité, aby korespondovala s designem budovy, u které bude stát. Také je důležité, zda bude pergola plynule navazovat na obytnou část, a tak ji pěkně rozšíří, nebo bude stát samostatně opodál. Nechceme, aby hliníková pergola vizuálně narušovala celkový vzhled domu a zahrady. Proto vybíráme pergolu s ohledem na typ stavby.

Z jakého materiálu volit pergolu?

V zásadě můžeme vybírat z mnoha materiálových provedení. Chceme-li ale pergolu, která vydrží různorodé počasí a přežije i několik generací, pak rozhodně zvolme pergolu z hliníkových profilů. Hliníkové pergoly mají mnoho výhod. K těm nejzásadnějším patří:

  • dlouhá živostnost
  • stálost materiálu
  • téměř nulová údržba
  • universální vzhled
  • ochrana terasy
  • a mnoho dalších.

Provedení hliníkové pergoly

Přemýšlet bychom také měli nad velikostí, tvarem i barevným provedením pergoly. Nechceme, aby pergola zabrala větší část okrasné zahrady, ale přesto musíme zohlednit, zda chceme do pergoly umístit sezení a pro kolik osob, gril nebo krb. Hliníkové pergoly jsou skvělé možností přizpůsobení velikosti a tvaru vámi požadovaným rozměrům.

Hliníková pergola od společnosti ALcentrum

Ať je důvod pro pořízení hliníkové pergoly jakýkoli, můžete se spolehnout, že pergoly z hliníku od naší společnosti jsou ty nejlepší na českém trhu. V naší nabídce naleznete širokou škálu provedení i rozměrů v mnoha barevných provedeních. Pošlete nezávaznou poptávku pomocí kontaktního formuláře, emailu nebo telefonicky na číslech 739 292 921‬ nebo 732 607 221. Zajistíme vám optimální řešení dle vašich přání.

Novinky CZ

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá