Novinky

Kvalitu a eleganci můžete najít u hliníkových přístřešků

tn zoom obrazek 832Stále váháte, zda si pořídit na svou zahradu hliníkový přístřešek? Nejste si jisti, který typ vybrat? Na výběr máte z různých typů hliníkových přístřešků.

Společnost ALcentrum, s.r.o. pro vás může vyrobit hliníkové pergoly, zimní zahrady, garážové stání, zahradní altány, přístřešky nad dveře nebo hliníkové ploty. Dopřejte si elegantní a praktický prvek na svou zahradu v podobě kvalitního hliníkového přístřešku. Vaše sousedy a přátelé můžete ohromit nadčasovým designem, který moderní přístřešek bezesporu nabízí. Naše zkušenosti jsou bohaté, protože se na českém trhu pohybujeme od roku 2008. Vyrobíme vám hliníkový přístřešek, který vydrží po několik generací.

Typy hliníkových přístřešků

    • Hliníková pergola

Hliníková pergola učiní z vaší terasy příjemné místo, kde budete trávit volné chvilky odpočinku s rodinou a přáteli. Budete moci pořádat zahradní party, i když bude nepříznivé počasí, důležité je, že budete na čerstvém vzduchu a ne zavření s přáteli v domě. Hliníková pergola vám dobře poslouží za jakéhokoliv počasí, ať už svítí ostré slunko nebo prší a fouká vítr. Nabízíme ji ve 3 variantách, které se liší rozměry i barveným provedením.

    • Zahradní altán

Zahradní altán je velmi praktický a využijí ho lidé, kteří nemohou kotvit do obvodového pláště domu, například majitelé pasivních domu. Zahradní altán je totiž samonosný a můžete jej využít pro posezení nebo jako parkovací stání pro svůj automobil. Můžete si jej pořídit nejen k domu, ale také na chalupu, kde ho umístíte do prostoru zahrady a necháte přírodně zarůst zelení. Zahradní altán můžete vybírat ve 3 kvalitních variantách.

    • Zimní zahrada

Zimní zahradu si můžete pořídit i v letních měsících a využívat ji celoročně. Například, když začne foukat silný vítr před bouřkou a déšť se změní v krupobití. Vy můžete být v pohodlí své zimní zahrady a naplno si užívat přátelské sešlosti a nerušit tak žádné akce, kvůli rozmarům počasí. Když je venku horko a vy se ukryjete do své zimní zahrady, můžete jen otevřít stěny a nechat proudit čerstvý vzduch dovnitř.

    • Hliníkový přístřešek nad dveře

Hliníkový přístřešek může sloužit jako veranda k vašemu hlavnímu vchodu, Je velmi praktický a ochrání vás při nepřízni počasí. Představte si, že hledáte klíče za deště nebo krupobití, nyní budete pod ochranou svého hliníkového přístřešku.

Stačí si pouze vybrat z nabídky přístřešků

Vyberte si nový hliníkový přístřešek. S výběrem vám rádi pomůžeme u nás. Neváhejte nás kontaktovat.

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá