Novinky

Moderní garážové stání pro váš automobil

29052013392Již delší dobu uvažujete nad novým zvelebením svého domu? Co pořídit něco užitečného, něco, co se vám v tento zimní čas bude opravdu hodit? Pořiďte svému autu nový garážový přístřešek.

Váš automobil vám bude vděčný a především vám vydrží delší čas. Společnost ALcentrum, s.r.o. vám vyrobí a dodá kvalitní hliníkový přístřešek. Potom vaše auto bude pod neustálou ochranou, netroufnou si na něj ani kroupy, které by vám mohli způsobit dolíky v karosérii, ani kyselý déšť. V zimě z něho nemusíte odhrabovat žádný sníh nebo škrabat námrazu a do práce už nikdy nepřijede pozdě.

Nehrozí vám obíhání úřadů

U garážového stání z hliníku se nekopou žádné betonové základy, takže si nemusíte na úřadech shánět stavební povolení. To je velkou výhodou, víme všichni jaké to je stát na našich úřadech s nejasným výsledkem. Ke stavbě garážového stání potřebujete pouze vhodné místo. Klasická garáž je i finančně náročnější než hliníkové parkovací stání, protože u něj nepotřebujete nákladná garážová vrata.

 

Vlastnosti parkovacího stání z hliníku

    • Dlouhá životnost

Naše konstrukce vyrábíme z kvalitních hliníkových slitin, které nepodléhají povětrnostním podmínkám. Díky tomu vydrží opravdu hodně a jejich životnost může být i několik generací. Konstrukce je ošetřena vypalovanou barvou KOMAXIT, která je oděru odolná, stálá a v nabídce máme širokou škálu barev.

    • Bezúdržbovost

O parkovací stání z hliníku nemusíte nijak pečovat, nemusíte ani myslet na každoroční nátěr proti škůdcům, jako tomu bývá u dřevěných konstrukcí. Může se vám ale někdy zdát konstrukce znečištěna, například bahnem, v tom případě vezměte vodu se saponátem a bude opět jako nová.

    • Klasický vzhled

Hliník je nadčasový materiál, díky svému vzhledu se hodí k jakékoliv stavbě, ať už se jedná o moderní pasivní dům nebo starší stavbu se sedlovou střechou. Můžete si vybrat z různých rozměrů i barev. Vyberte si přesně takový odstín jako je barva vaší fasády.

    • Provedení garážového stání

U nás si může vybrat opravdu každý. Nejoblíbenější je z hlediska ceny varianta ECO, zlatou střední cestu nabízí provedení parkovacího stání PROFI a naší nejluxusnější řadou je varianta DELUXE, vyrobena z nejkvalitnějších materiálů.

Výběr je na vás

Můžete se rozhodnout pro jakýkoliv model z naší nabídky, budeme si za ním 100% stát a vám i vašemu autu udělá perfektní službu. Neváhejte nás kontaktovat.

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá