Novinky

Oživte svou zahradu hliníkovým přístřeškem

tn zoom obrazek 799Začínáme trávit více času na své zahrádce, kterou neustále zvelebujeme. Co takhle ji pořídit nový kabát v podobě hliníkového přístřešku?

Může se jednat například o zahradní altán, hliníkovou pergolu nebo zimní zahradu. Společnost ALcentrum vám takové přání může splnit. Jsme výrobcem a zároveň dodavatelem hliníkových konstrukcí. Naše zkušenosti započali již od roku 2008, kdy jsme vznikla jako rodinná společnost. Vybrat si můžete z různých variant, které lze dokonale sladit s barvou vašich plastových dveří nebo oken.

Pokud si vyberete hliníkový přístřešek u nás, můžeme vám zaručit konzultaci a zaměření projektu zcela zdarma. Některé varianty držíme skladem, takže jsme schopni vám přístřešek dodat do 3 dnů od objednání. Přístřešek si můžete sami sestavit na své zahradě, dodáme vám jej ve formě stavebnice s instruktážním DVD.

 

 

 

Výhody hliníkové konstrukce

  • Elegantní a moderní design

Vkusné hliníkové přístřešky dokáži sladit celkový dojem vaší zahrady a celého objektu. Nabízíme moderní, originální a designové přístřešky pro každou zahradu.

  • Ochrana

Ať už si pořídíte hliníkové parkovací stání pro váš automobil nebo pergolu či altán, vždy můžete počítat s dokonalou ochranou pro váš vůz nebo terasu. Budou chráněni před nepřízni počasí, jako je kyselý déšť, kroupy nebo ostré sluneční paprsky.

  • Dlouhá životnost

Hliníkové přístřešky vám zaručí dlouhou životnost po několik generací, protože jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám. Jejich barva je stálá a oděru odolná.

  • Žádná údržba

Hliníkovou konstrukci nemusíte natírat ani se o ni příliš starat. Pokud bude znečištěna, postačí saponát s vodou a je znovu jako nová.

Varianty hliníkových přístřešků

  • Garážová stání

Schovejte své auto pod střechu, kde na něj nebude pražit slunko nebo padat kroupy. V zimě nemusíte řešit námrazu nebo odhrabování sněhu.

  • Zimní zahrady

Rozšiřte svou stávající hliníkovou pergolu do podoby zimní zahrady. Můžete trávit svůj volný čas v pohodlí zimní zahrady, i když venku nebude vládnout příznivé počasí.

  • Přístřešek nad dveře

Nemusíte už moknout u dveří, když hledáte za deště v tašce klíče od domu. Pod hliníkovým přístřeškem budete v bezpečí.

Vyberte si svůj hliníkový přístřešek

Vybrali jste si hliníkový přístřešek a rádi byste se dozvěděli více informací? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme.

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá