ALcentrum - výrobce hliníkových konstrukcí

 

Firma ALcentrum, s. r. o. vznikla v roce 2008 jako rodinná firma a specializuje se na hliníkové konstrukce. Hliníkové konstrukce vyrobené na zakázku mají velmi celou řadu výhod. Nejsou příliš drahé, mají velmi dlouhou životnost a jsou bezúdržbové. Náš sortiment výroby zahrnuje zejména:

Hliníkové pergoly

01

Líbí se Vám zahradní pergoly? Hliníkové pergoly představují ideální zastřešení terasy, které skvěle vypadá a nevyžaduje žádnou údržbu.
Hliníková pergola »

Hliníková garážová stání

02

Vyrobíme pro vás garážové stání z hliníkových profilů (přístřešek pro auto) na míru v libovolné barvě a rozměru.
Hliníkové garážové stání »

Hliníkové zimní zahrady

alcentrum banner zimni zahrady

Zimní zahrada nabízí elegantní rozšíření užitného prostoru domu, které můžete využít pro pěstování exotických rostlin a relaxaci.
Hliníkové zimní zahrady »

Zahradní altány

04

Zahradní altány představují řešení pro pasivní domy, které neumožňují kotvení přístřešku do obvodového pláště domu.
Hliníkový zahradní altán »

Přístřešky nad dveře

05

Potřebujete zastřešit vchodové dveře domu? Nechte si namontovat hliníkový přístřešek na dveře!
Hliníkový přístřešek nad dveře »

Hliníkové ploty

alcentrum banner ploty

Dopřejte si soukromí při odpočinku ve vaší zahradě díky elegantním a funkčním plotům a plotovým zástěnám z hliníku.
Hliníkové ploty »

Hliníkovou pergolu můžete zhotovit v kterémkoliv počasí.
Vaše terasa získá dokonalou ochranu a vy budete mít nové místo pro posezení s přáteli a rodinou. Hliníkové pergoly mají spoustu výhod mezi které patří především dlouhá životnost a téměř žádná údržba.

Výhody hliníkových pergol

  • Originální design

Hliníkové pergoly od společnosti ALcentrum esteticky doladí vaši zahradu a celý váš objekt získá na originalitě.

  • Ochrana terasy

Na své terase můžete uschovávat cokoliv a bude to pod ochranou hliníkové pergoly. Například zahradní nábytek, stolní fotbálek nebo různé rostliny. Stejně tak i podlaha na vaší terase bude chráněna před deštěm, sněhem nebo slunečními paprsky.

  • Moderní a klasické

Hliníkové pergoly mají universální konstrukci, takže se hodí jak k moderním stavbám, tak ke klasickému domu. Můžete si vybrat jak z různých rozměrů, tak i barevného provedení, takže vám to bude dokonale ladit s plastovými okny či dveřmi.

Jaké nabízíme typy hliníkových pergol?

  • Hliníková pergola ECO

Hliníková pergola ECO je jednou z nejoblíbenějších konstrukcí u našich zákazníků, především z hlediska ceny. V nabídce naleznete dvě barevné provedení-antracit hladký a sněhově bílá. Tuto variantu lze dodat ve formě stavebnice, takže si ji sami postavíte na své zahradě.

  • Hliníková pergola PROFI

U hliníkových pergol PROFI si můžete vybrat z 20 různých rozměrů a sami si zvolíte barevné provedení ze stupnice RAL. Tato pergola je vhodná pro klienty, kteří ve svém životě hledají zlatou střední cestu. I PROFI varianta nabízí vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou.

  • Hliníková pergola DELUXE

Klienti, obklopující se nejluxusnějšími věcmi, si jistě rádi vyberou hliníkovou pergolu DELUXE, k její výrobě používáme nejkvalitnější materiál, jako jsou speciálně zesílené profily a bezpečnostní sklo s UV ochranou. Aby vám to dokonale ladilo, tak střešní krytinu nabízíme ve stejném barevném provedení jako je barva konstrukce.

Alcentrum, s.r.o. je zde pro vás

Ať už máte jakýkoliv dotaz, týkající se hliníkových pergol nebo jiných konstrukcí, jsme zde pro vás a rádi vám zodpovíme vaše otázky. Neváhejte nás kontaktovat.

Novinky CZ

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá