Novinky

Plotové zástěny na zakázku

Nový dům si zaslouží i nový plot. Ovšem i ke staršímu domku se hodí nový moderní plot, aby vizáž zahrady ožila.

Vsaďte na moderní řešení hliníkových plotů.

Plotové zástěny z hliníku jsou vyhledávanou variantou pro ploty nebo například pro zástěny v restauracích na zahrádkách. Plotové zástěny můžete různě nakombinovat a nechat si tak zhotovit plot přímo vám na míru.

Naše původem rodinná firma Alcentrum s.r.o. se zabývá výrobou a montáží různých přístřešků z hliníků včetně stavby hliníkových plotů. Samozřejmostí je pro nás předběžná kalkulace a vizualizace zcela zdarma. Místo si sami zaměříme, aby vše klaplo na výbornou.

Proč vsadit na hliníkové plotové zástěny?

Pokud vám nestačí to, že budete mít nadčasový a moderní plot hodící se ke každému typu domu, pak vás zajisté zaujmou následující vlastnosti:

  • nehořlavost
  • absolutní bezúdržbovost
  • stálost a odolnost
  • široká nabídka barev
  • velmi dlouhá životnost

Mohli bychom i nadále pokračovat, ale věříme, že výše vyjmenované vlastnosti vás přesvědčí.

Plotové zástěny z hliníku jsou výbornou volbou pro velké domy, řadové domky i zahrádky restaurací. Díky tomuto typu domu budete mít absolutní soukromí a nikdo vás nebude rušit na vašem pozemku.

Máte-li na zahradě již nějaký přístřešek právě z hliníku, pak bude nový plot z hliníkových dílců takovou třešničkou. Dáte vašemu bydlení šmrnc a sladíte ho na výbornou.

Jen hliníkové zástěny nebo kombinace?

Pokud máte obavy z toho, že jen hliníkový plot nebude hezký, máte možnost si ještě vybrat. Vyrábíme hliníkové plotové zástěny:

  • kompletně z hliníku
  • v kombinaci hliníku a polykarbonátu

Máte už jasno a chcete si hliníkové plotové zástěny objednat? Nebo chcete zkouknout již zrealizovanou zakázku, abyste si udělali jasnou představu? Není problém, zavolejte nám na telefonní číslo nebo 732 607 221 nás kontaktujte pomocí našeho kontaktního formuláře a my vám zavoláme zpět.

 

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá