ALcentrum - výrobce hliníkových konstrukcí

 

Firma ALcentrum, s. r. o. vznikla v roce 2008 jako rodinná firma a specializuje se na hliníkové konstrukce. Hliníkové konstrukce vyrobené na zakázku mají velmi celou řadu výhod. Nejsou příliš drahé, mají velmi dlouhou životnost a jsou bezúdržbové. Náš sortiment výroby zahrnuje zejména:

Hliníkové pergoly

01

Líbí se Vám zahradní pergoly? Hliníkové pergoly představují ideální zastřešení terasy, které skvěle vypadá a nevyžaduje žádnou údržbu.
Hliníková pergola »

Hliníková garážová stání

02

Vyrobíme pro vás garážové stání z hliníkových profilů (přístřešek pro auto) na míru v libovolné barvě a rozměru.
Hliníkové garážové stání »

Hliníkové zimní zahrady

alcentrum banner zimni zahrady

Zimní zahrada nabízí elegantní rozšíření užitného prostoru domu, které můžete využít pro pěstování exotických rostlin a relaxaci.
Hliníkové zimní zahrady »

Zahradní altány

04

Zahradní altány představují řešení pro pasivní domy, které neumožňují kotvení přístřešku do obvodového pláště domu.
Hliníkový zahradní altán »

Přístřešky nad dveře

05

Potřebujete zastřešit vchodové dveře domu? Nechte si namontovat hliníkový přístřešek na dveře!
Hliníkový přístřešek nad dveře »

Hliníkové ploty

alcentrum banner ploty

Dopřejte si soukromí při odpočinku ve vaší zahradě díky elegantním a funkčním plotům a plotovým zástěnám z hliníku.
Hliníkové ploty »

Vaše auto bude neustále pod ochranou před povětrnostními vlivy. Můžou ho snadno ohrozit například kroupy, které by vám nadělali dolíky do karoserie, sluneční paprsky zase lak znehodnocují a ten může blednout. A velká výhoda je, že nemusíte v zimě každé ráno shrabávat sníh a seškrabovat námrazu z auta.

Nemusíte mít stavební povolení

Oproti klasické garáži nemusíte kopat základy, takže nebudete obíhat po úřadech stavební povolení. Postačí vám pouze vhodné místo, kde své hliníkové parkovací stání postavit. Je to také finančně méně náročné, protože u parkovacího stání není zapotřebí mít garážová vrata, která jsou nejnákladnější položkou.

Vlastnosti hliníkového garážového stání

  • Dlouhá životnost

Vzhledem k tomu, že hliníkové stání nepodléhá povětrnostním vlivům, protože je ošetřeno vypalovanou barvou KOMAXIT, vydrží vám pak po několik generací.

  • Bezúdržbovost

O hliníkové garážové stání není třeba nijak zvlášť pečovat. Bude-li se vám zdát jeho povrch znečištěný, vezmete vodu se saponátem a bude zase jako nový. Konstrukci nemusíte ani ničím ošetřovat nebo natírat, jako tomu je u dřevěných konstrukcí.

  • Universální vzhled

Díky svému nadčasovému designu se garážové stání hodí ke každé stavbě, ať se jedná o klasický domek nebo moderní pasivní dům. Můžete si vybrat jak rozměr, tak odstín, který se bude hodit právě k vaší fasádě.

Provedení garážového stání

Garážová stání máme pro své klienty ve třech různých provedeních, aby si každý vybral podle svého vkusu.

  • ECO

Hlíníková garážová stání z řady ECO je nejdostupnější a nejoblíbenější u našich klientů, a to především z hlediska ceny. Dodáváme jej v barvách bílá a antracit a v 15 různých rozměrech.

  • PROFI

Garážová řada PROFI nabízí zlatou střední cestu mezi kvalitou a cenou. Vybírat můžete ze 4 základních barev, bílá, antracit, hnědá nebo stříbrná a z 20 různých rozměrů.

  • DELUXE

Produktová řada DELUXE je naší nejluxusnější řadou. Hliníková konstrukce je vyráběna z nejkvalitnějších materiálů a barva střešní lišty je sjednocena z barvou parkovacího stání.

Zaujala vás nabídka garážového stání?

Pokud máte jakýkoliv dotaz, týkající se garážových přístřešků nebo vás zaujali jiné konstrukce, které nabízíme, neváhejte náskontaktovat, rádi vám pomůžeme.

Novinky CZ

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá