Novinky

Připravte svou terasu na jaro

hlinikova pergola terasa malaUrčitě se i vy těšíte na první jarní dny, kdy se začíná vše zelenat a pučet. Posadíte se na svou terasu a můžete pozorovat dění na zahrádce. K dokonalosti vám chybí už jen kvalitní hliníková pergola, která ochrání vás i vaší terasu.

V létě můžete vystavit své tělo slunečním paprskům a příjemný stín vám poskytne hliníková pergola. Stačí si jen vybrat z 3 různých variant od společnosti ALcentrum, s.r.o., která se specializuje na různé hliníkové přístřešky. Jedná se především o hliníkové zimní zahrady, přístřešky nad dveře, garážová stání, zahradní altány nebo hliníkové ploty.

Produktové řady hliníkových pergol

    • ECO

Pokud si přejete levnou pergolu, která vám vkusně doplní vaší zahradu a splní vaše požadavky, může to být právě hliníková pergola ECO. Nyní ji můžete mít již od 20 385 Kč. Vybírat můžete až z 15 rozměrů v barvách bílá a antracit hladký. Produktová řada ECO je klasická, universální a bude se hodit k jakékoliv stavbě. U této řady neposkytujeme profesionální montáž, ale vy si ji sami postavíte na své zahradě.

    • PROFI

Pro náročnější zákazníky máme v nabídce propracované hliníkové pergoly PROFI. Výhoda varianty PROFI je, že je možné ji rozšířit do podoby zimní zahrady. Vybírat můžete ve 20 rozměrech, ale pokud si budete přát jiný rozměr, rádi vám jej zhotovíme. Můžeme vám zajistit profesionální montáž nebo dovést pergolu ve formě stavebnice.

    • DELUXE

Hliníková pergola DELUXE je vyrobena z nejkvalitnějších produktů. V nabídce máme jak konstrukci ve standartních 4 odstínech, nebo si můžete vybrat až z 200 barev ze stupnice RAL. Střešní lišty mají stejnou barvu jako konstrukce pergoly. Možnost rozšíření do podoby zimní zahrady. Hliníkovou pergolu DELUXE vám smontují naši profesionálové, není možno vám ji dodat ve formě stavebnice.

Výhody hliníkové pergoly

Hliníkové konstrukce vám poskytnou mnoho výhod, pro které jsou také velmi oblíbené. Jedná se především o dlouhou životnost konstrukcí, díky kvalitním hliníkovým slitinám, které odolávají povětrnostním vlivům. Pokud se vám pergola bude zdát znečištěna, postačí ji otřít vodou, nemusíte se starat o žádnou údržbu. Vaše terasa bude pod nepřetržitou ochranou, díky hliníkové pergole. Hliníkové konstrukce se budou hodit k jakékoliv stavbě, jsou universální, takže ji můžete přistavět k již postavenému domu nebo k moderní novostavbě.

Vybrat si můžete z 3 typů hliníkových pergol

Přejete se dozvědět více informací o hliníkových pergolách, neváhejte nás kontaktovat.

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá