Novinky

Přivítejte jaro s novým hliníkovým přístřeškem

zimní zahrada z hliníkuRádi byste vylepšili nějakým novým prvkem své obydlí nebo zahrady? Zanedlouho začneme zase trávit svůj volný čas na zahrádkách, ať už se pustíme do práce nebo raději zvolíme odpočinek na sluníčku, budeme chtít zvelebit svůj domov například kvalitním hliníkovým přístřeškem.

Hledáte spolehlivou společnost, která vám toto přání dokáže splnit? Už nemusíte. Rádi vám představíme českou společnost ALcentrum, s.r.o., která se zabývá výrobou hliníkových přístřešků již od roku 2008, kdy vznikla jako rodinná firma.

Dokážeme zvelebit vaši zahradu i dům kvalitním hliníkovým přístřeškem. V nabídce máme různé druhy. Jedná se především o tolik oblíbené hliníkové pergoly, zimní zahrady, garážová stání, zahradní altány, přístřešky nad dveře nebo hliníkové ploty a plotové zástěny.

 

 

Výhody hliníkových přístřešků

    • Bezúdržbový přístřešek

O hliníkové přístřešky se nemusíte nijak starat. Nemusíte každý rok natírat konstrukci proti škůdcům nebo korozi, jako tomu je u dřevěných nebo kovových pergol. Na hliníkovou konstrukci vám bude stačit saponát s vodou, jen pokud se vám bude zdát znečistěná. A bude zase jako nová.

    • Dlouhá životnost

Hliníkové přístřešky vám vydrží opravdu dlouhou dobu. Jsou totiž velmi odolné vůči povětrnostním vlivům. Konstrukce je ošetřena vypalovanou barvou zvanou KOMAXIT, můžete si ji vybrat v různém odstínu.

    • Ochrana

Ať už si vyberete hliníkovou pergolu, garážové stání nebo přístřešek nad dveře, tak každý z těchto přístřešků vám zajistí ochranu před vlivy počasí.

Typy hliníkových přístřešků

    • Hliníková pergola

Vaše terasa bude před nepřetržitou ochranou, pořídíte-li ji hliníkovou pergolu. Nabízíme ji ve 3 různých variantách, ECO, PROFI nebo DELUXE.
Produktová řada ECO je nejlevnější na českém trhu. Varianta PROFI nabízí ideální kompromis mezi cenou a kvalitou a luxusní řada DELUXE je určena pro tu nejnáročnější klientelu.

    • Garážové stání

Ať už je zima nebo parné léto, vaše auto pod vlivy počasí trpí. Postavte mu proto domeček v podobě garážového stání. Prodloužíte tak životnost vašemu vozu. A oproti klasické zděné garáži nemusíte utrácet za nákladná garážová vrata.

Chcete vědět více?

Rádi byste se dozvěděli více informací o nabízených produktech? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám zodpovíme veškeré dotazy.

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá