Chcete se na něco zeptat? Volejte  739 292 921 nebo 736 528 889

Novinky

Ryze česká výroba hliníkových přístřešků

greenline02Postavili jste si vysněný domov a nyní uvažujete o novém hliníkovém přístřešku, který tomu teprve dodá ten pravý šmrnc? Nejste si jisti, pro který přístřešek se rozhodnout?

Na českém trhu je řada výrobců a vy netušíte, pro kterého se rozhodnout? Dovolte nám představit naši českou společnost ALcentrum, s.r.o.. Svým klientům poskytujeme ryze české hliníkové přístřešky. Vznikli jsme již v roce 2008 a od té doby sbíráme spoustu zkušeností s výrobou hliníkových přístřešků. V nabídce naleznete různé druhy hliníkových přístřešků, které jsou vyrobené z kvalitních hliníkových slitin. Prioritním cílem společnosti je spokojený zákazník. Přístřešek spojí váš domov se zahradou a vy si budete moci užívat odpočinku po celý rok. Hliník je velmi oblíbený a nadčasový materiál, který vydrží téměř vše a jeho barva zůstává stálá.

Můžete si objednat jakýkoliv hliníkový přístřešek a my vám garantujeme, že po vás nebudeme požadovat žádné nesmyslné zálohy předem. Přijedeme k vám a zaměříme projekt zdarma. Nový hliníkový přístřešek u vás může být již do 3 dnů od objednání, protože některé varianty držíme skladem.

Typy hliníkových přístřešků

    • Hliníková pergola

Hliníková pergola poskytne vám i vaší terase ochranu před vlivy počasí. Vy se budete v letních měsících chtít ukrýt před sluncem a příjemný stín umožní hliníková pergola. Vybrat si můžete z variant ECO, PROFI nebo DELUXE, které se liší barevným provedením i rozměry.

    • Hliníková zimní zahrada

Pokud si přejete trávit čas na své zahradě celoročně, doporučujeme pergolu zasklít zimní zahradou, ve které můžete trávit čas i v zimních měsících. Můžete si vybrat ze dvou variant, a sice PROFI a DELUXE. Rozhodnout se můžete sami, zda si zvolíte sezónní zimní zahradu či celoroční.

    • Zahradní altán

Pokud si nemůžete dovolit kotvit přístřešek do obvodové zdi domu, máme pro vás náhradní variantu a tou je zahradní altán, který je samonosný. Využít jej můžete i jako parkovací stání.

    • Hliníkový přístřešek nad dveře

Vašim vchodovým dveřím chybí už jen hliníkový přístřešek nad dveře, který poskytne i vám dokonalou ochranu před deštěm.

Výběr je jen na vás

Společnost ALcentrum, s.r.o. pro vás vyrobí kvalitní hliníkové přístřešky, která vám budou dělat radost po dlouhá léta. Neváhejte nás kontaktovat a pořiďte si taky jeden.

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá