Novinky

Sleva až 20% na hliníkové pergoly při vlastní montáži

27082012214Chtěli byste si pořídit ke svému domu novou zahradní pergolu? Rádi byste, aby pergola byla kvalitní, ochránila Vás před deštěm i sluncem a zároveň skvěle vypadala? Přitom však nechcete utratit velký obnos peněz?

 

 Ideální řešení Vám nabízí společnost Alcentrum s.r.o. a to v podobě hliníkových pergol. Pokud právě nyní využijete naší akční nabídku, získáte až 20% slevu na hliníkovou pergolu při vlastní montáži.

Přístřešky české výroby od Alcentrum s.r.o.

Společnost Alcentrum s.r.o. je česká firma, která byla založena v roce 2008. Zabýváme se navrhováním, výrobou a montáží různých hliníkových konstrukcí, které mají opravdu široké využití. Kromě hliníkových pergol se také zaměřujeme na výrobu zimních zahrad, zastřešení garážových stání, zahradních altánů, přístřešků nad vchodové dveře či hliníkových plotů a zástěn.

Jaké výhody lze očekávat od hliníkových přístřešků

Velkou oblibu mezi zákazníky si hliníkové pergoly získaly díky svým úžasným vlastnostem.

Hlavní předností těchto konstrukcí je zvolený materiál. Kvalitní hliníkové slitiny, které na výrobu pergol používáme, zajišťují jednak velmi dlouhou životnost ale také minimální nároky na údržbu. Dále jsou hliníkové pergoly barevně stálé, odolné vůči projevům nepříznivého počasí a nehořlavé. Všemi těmito vlastnostmi se zásadně liší od ostatních pergol, které se vyrábí z jiných běžně používaných materiálů. V současné nelehké době jistě také oceníte nízké pořizovací náklady. Právě teď můžete cenu hliníkové pergoly ještě snížit až o neuvěřitelných 20%, pokud se rozhodnete pro vlastní montáž.

Varianty provedení

Pro lepší přehlednost si Vám dovolujeme představit tři typy hliníkových pergol. Základním provedením hliníkové pergoly je model ECO, který uspokojí nenáročné uživatele. Pokud se rozhodnete u tohoto typu hliníkové pergoly pro vlastní montáž, získáte 15% slevu. Zlatou střední cestou, která nabízí vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou, je hliníková pergola PROFI. Pro velmi náročné uživatele je pak ideální volbou luxusní pergola DELUXE. Jestliže se právě teď rozhodnete u hliníkových pergol PROFI a DELUXE pro montáž svépomocí, máte jedinečnou možnost využít skvělou slevu ve výši 20%.

Spolehnout se můžete na kompletní servis

Každou zakázku řešíme s individuálním přístupem. Pokud si z naší nabídky hliníkových pergol nevyberete, jsme připraveni Vám navrhnout hliníkovou pergolu na míru. Zabezpečíme kompletní servis od návrhu realizace, zaměření konkrétního místa i výrobu. Buďte si jisti, že s hliníkovými pergolami od společnosti Alcentrum s.r.o. budete nadmíru spokojeni. Oceníte nejen vysoce kvalitní a funkční provedení, ale i nadčasový design. Pro více informací navštivte stránky společnosti Alcentrum s.r.o.Alcentrum.com.

V případě, že máte jakékoliv otázky, potřebujete poradit s výběrem nebo objednávkou, neváhejte a volejte na telefonní čísla 739 292 921 nebo 732 607 221. Na našich stránkách Vám je také k dispozici kontaktní formulář.

Využijte jedinečnou akční nabídku se slevou až 20% na hliníkové pergoly s vlastní montáží.

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá