Novinky

Stylový hliníkový altán - přístavba k rodinnému domu

Hliníkový altán může být řešením pro zastřešené místo na vaši zahradě. Máte-li pasivní dům a lámete si hlavu, jak si nechat zhotovit zastřešení, pak je vhodné řešení právě samonosný altán, který může být přístavbou hned u domu nebo i v prostoru.

Naše společnost Alcentrum s.r.o. vyrábí hliníkové konstrukce, které mají široké uplatnění. Můžete je využít právě na hliníkový altán, zahradní pergolu, zastřešené parkovací místo či jako zimní zahradu.
Hliníkový altán vyrábíme i s možností samonosného stání, proto nemusíte zdlouhavě přemýšlet, v jakých místech si ho necháte přivrtat do domu.

Přístavba k domu – hliníkový altán

Zkrášlete svou zahradu a nechte si zhotovit zastřešené posezení, které můžete využívat za každého počasí. Tuto přístavbu ocení celá vaše rodina.

Vzhled a tvar hliníkového altánu si můžete zvolit sami. Můžete si vybrat z provedení, které máme skladem, ale máte i možnost si kompletně určit vzhled a rozměry altánu. Altán si můžete nechat zhotovit i na balkón, kdy vznikne prodloužení obytného prostoru vašeho bytu. Variant je opravdu mnoho. Můžete nás kdykoliv kontaktovat a konzultovat požadované řešení hliníkového altánu.

Stylový hliníkový altán z kvalitních materiálů

Hliníkové konstrukce jsou vyráběny z velmi odolných hliníkových slitin a jsou opatřeny práškovou vypalovanou barvou KOMAXIT. Barvy si můžete vybrat z více než 100 odstínů. Spojovací materiál je z kvalitního nerezu a střešní krytina z komůrkového polykarbonátu. V nabídce je i možnost zvolit si bezpečnostní sklo.

Je opravdu hliníkový altán to pravé řešení?

Nejste zcela rozhodnuti pro hliníkové profily? Pak vám sdělíme pár vlastností, díky kterým již nebudete vůbec na pochybách. Hliníkové altány:

  • mají moderní a nadčasový vzhled
  • nevyžadují dlouhou a náročnou údržbu
  • jejich životnost je několik desetiletí
  • jsou nehořlavé
  • jsou velmi odolné a stálé
  • možnost vybrat si barevné provedení

Pro objednávku nebo další informace nás kontaktujte na telefonním čísle 732 607 221nebo prostřednictvím kontaktního formuláře umístěného na našich stránkách.

 
NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá