ALcentrum - výrobce hliníkových konstrukcí

 

Firma ALcentrum, s. r. o. vznikla v roce 2008 jako rodinná firma a specializuje se na hliníkové konstrukce. Hliníkové konstrukce vyrobené na zakázku mají velmi celou řadu výhod. Nejsou příliš drahé, mají velmi dlouhou životnost a jsou bezúdržbové. Náš sortiment výroby zahrnuje zejména:

Hliníkové pergoly

01

Líbí se Vám zahradní pergoly? Hliníkové pergoly představují ideální zastřešení terasy, které skvěle vypadá a nevyžaduje žádnou údržbu.
Hliníková pergola »

Hliníková garážová stání

02

Vyrobíme pro vás garážové stání z hliníkových profilů (přístřešek pro auto) na míru v libovolné barvě a rozměru.
Hliníkové garážové stání »

Hliníkové zimní zahrady

alcentrum banner zimni zahrady

Zimní zahrada nabízí elegantní rozšíření užitného prostoru domu, které můžete využít pro pěstování exotických rostlin a relaxaci.
Hliníkové zimní zahrady »

Zahradní altány

04

Zahradní altány představují řešení pro pasivní domy, které neumožňují kotvení přístřešku do obvodového pláště domu.
Hliníkový zahradní altán »

Přístřešky nad dveře

05

Potřebujete zastřešit vchodové dveře domu? Nechte si namontovat hliníkový přístřešek na dveře!
Hliníkový přístřešek nad dveře »

Hliníkové ploty

alcentrum banner ploty

Dopřejte si soukromí při odpočinku ve vaší zahradě díky elegantním a funkčním plotům a plotovým zástěnám z hliníku.
Hliníkové ploty »

Vydrží vám dlouhou dobu, protože hliník je nadčasový materiál s perfektními vlastnostmi, jako je například odolnost vůči povětrnostním vlivům.
Společnost ALcentrum si svých zákazníků váží, a proto si pro ně připravila dárkové poukazy, kdy postačí poukaz zakoupit a potom s rodinou můžete společně pod stromečkem vybrat jaký hliníkový přístřešek bude právě pro vás ideální.

Jaké hliníkové přístřešky nabízíme?

Společnost ALcentrum má pro své klienty připravenou rozsáhlou nabídku hliníkových přístřešků, kdy si vybere opravdu každý, i ten nenáročnější klient. Můžete vybírat z těchto variant hliníkových přístřešků:

    • Hliníkové pergoly

Pokud máte sestavenou terasu z choulostivého materiálu, dokonale ji ochrání hliníková pergola, která vám vydrží po několik generací. Váš dům získá nový prostor pro různá vyžití a můžete pod pergolou schovat zahradní nábytek.

    • Hliníková garážová stání

Nejenom vaše terase, ale také automobil si zaslouží ochranu před deštěm, kroupami nebo námrazou. Auto lak vám tak vydrží dlouhou dobu neporušený a nemusíte v zimních měsících řešit škrabání auta nebo odklizení sněhu.

    • Hliníkové zimní zahrady

Rádi byste uschovali své exotické rostliny před zimou, ale nemáte na ně v domě místo? V tom vám pomůže ALcentrum a postaví pro vás hliníkovou zimní zahradu, která dokonale ochrání veškeré rostliny. Také v zimních měsících můžete trávit svůj volný čas v teple a s pohledem do své zasněžené zimní zahrady.

    • Zahradní altány

Zahradní altány jsou skvělou variantou pro pasivní domy, kdy není možné kotvit konstrukci do obvodového zdiva domu. Zahradní altán je samonosný, takže ho můžete též využít jako parkovací stání.

    • Ochrana nad dveře

Nemusíte se bát, že budete moknout při otevírání dveří. Hliníkový přístřešek nad dveře se stane vkusnou ozdobou vašich vchodových dveří.

Stačí si pouze vybrat

Teď už je to pouze na vás. Stačí zakoupit dárkový voucher u společnosti ALcentrum a zabalit ho pod stromečkem své rodině, která bude velmi překvapena. Vybírat hliníkový přístřešek můžete v pohodlí domova a vybrat tak ideální hliníkový přístřešek právě pro vás. Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme s výběrem přístřešku a s jeho realizací.

Novinky CZ

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá