Novinky

Vánoce se blíží, zimní zahrada je ideální rodinný dárek

Vánoce už jsou opravdu za dveřmi, přejete si své rodině vymyslet dárek, který jim udělá velkou radost? Co takhle pořídit velký rodinný dárek a k vaší pergole přistavět zimní zahradu?

Postavíme vám tak prostor navíc, kde budete moci být se svou rodinou, užívat si chvíle o samotě u oblíbené knížky nebo pěstovat exotické rostliny.

Technické parametry zimní zahrady

Hliníková konstrukce, ze které jsou zimní zahrady vyráběny jsou povrchově upravené práškovou vypalovanou barvou KOMAXIT, díky tomu jsou naše výrobky odolné proti mechanickému opotřebení.

Zimní zahrady dodáváme v barevných odstínech bílá, stříbrná, hnědá nebo antracit. Pokud si ze standartních barev nevyberete, můžete si připlatit a vybrat si barvu podle svých představ z 200 odstínů ze vzorníku RAL.

Na zastřešení zimních zahrad používáme polykarbonát o tloušťce 16 mm, vybrat si můžete z odstínu čirý nebo mléčný. Navíc je opatřen UV ochranou.

Výhody hliníkové zimní zahrady

  • Originální vzhled

Naše hliníkové zimní zahrady se budou hodit jak ke klasickému domku, tak k modernímu stylu. Vaše zahrada si zaslouží zvelebit, pořiďte ji proto třešničku na dortu.

  • Ochrana terasy

Vy i vaše terasa budete v suchu a v bezpečí. Ochrání vás před vlivy nepříznivého počasí.

  • Dlouhá životnost

Naše hliníkové konstrukce vydrží opravdu všechno a dlouhá desetiletí. Nemusíte je ničím natírat, a přesto budou vypadat stále stejně.

Provedení zimních zahrad

  • ECO

Hliníková zimní zahrada ECO je ze všech tří produktových řad cenově nejdostupnější variantou. Nabízíme je v odstínu sněhově bílá, proto se vám bude perfektně hodit k plastovým oknům i dveřím.

  • PROFI

Varianta PROFI nabízí vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou. Na výběr máte ze dvou standartních odstínů nebo si můžete vybrat barvu z široké palety barev.

  • DELUXE

Jak už název napovídá, jedná se o naši nejluxusnější řadu DELUXE, vyrobenou z nejkvalitnějších materiálů. Sami si můžete zvolit rozměry i odstín.

Toužíte po zimní zahradě?

Rozhodli jste se správně, nejlepším rodinným dárkem pod stromeček je právě zimní zahrada. Kontaktujte nás a společně připravíme překvapení pro vaši rodinu.

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá