Chcete se na něco zeptat? Volejte  739 292 921 nebo 736 528 889

Novinky

Vánoční svátky pod novou zimní zahradou

zimni zahrada profiRádi byste svou rodinu překvapili netradičním dárkem pod stromeček? Co by jim tak mohlo udělat radost a navíc to bylo velmi užitečné a praktické? Co takhle pořídit dárek pro každého člena rodiny?

Dopřejte si luxus v podobě zimní zahrady, která vám zpříjemní nadcházející vánoční svátky. Můžete relaxovat společně s rodinou a dívat se do své zasněžené zahrady. V zimní zahradě klidně nechte přezimovat všechny exotické rostliny, které by venku na mrazu nepřežili.

Technické parametry zimní zahrady

Zimní zahrada je vyrobena z kvalitních hliníkových slitin, které jsou z výroby ošetřeny vypalovanou barvou KOMAXIT, díky které jsou naše výrobky velmi odolné, i proti mechanickému opotřebení. Vybrat si můžete z barevné stupnice RAL, kde se nachází až 200 barevných odstínů.

Jako střešní krytina vám bude sloužit polykarbonát o tloušťce 16 mm, který je s UV ochranou pro příjemný pobyt. Vybrat si můžete čiré, barevné nebo mléčné provedení.

Provedení zimní zahrady

Pro své klienty máme v nabídce 2 typy zimních zahrad, které se liší barvou, rozměry, ale i cenou

    • PROFI

Pokud jste zastáncem kvalitně odvedené práce za přijatelnou cenu, je pro vás ideální typ zimní zahrady PROFI. Můžete si ji vybrat ze 4 standartních odstínů, bílá, hnědá, antracit a stříbrna a sladit tak barvu zimní zahrady s barvou konstrukce.

    • DELUXE

Hliníková zimní zahrada DELUXE je určena pro náročnější klientelu. Je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů na trhu. Dodáme vám ji společně s bezpečnostním sklem a speciálně zesílenými profily. Vybrat si můžete ze vzorníku RAL.

Výhody zimní zahrady

    • Dlouhá životnost

Zimní zahrada je vyrobena z kvalitních hliníkových slitin, které jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, díky tomu vám mohou vydržet po několik generací. Hliník je kvalitní a nadčasový materiál, který se stává u našich zákazníku velmi oblíbeným.

    • Bezúdržbový materiál

Oproti dřevěné konstrukci se o tu hliníkovou nemusíte vůbec starat. Hliník je naprosto bezúdržbový, netýkají se vás žádné nátěry proti škůdcům či korozi. Pokud bude konstrukce zimní zahrady znečištěna, postačí saponát s vodou a je opět jako nová.

Zimní zahrada pod stromeček

Pořiďte si originální dárek k Vánocům pro celou rodinu. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá