Novinky

Využijte karanténu pro zútulnění svého bydlení - hliníkové přístřešky

30102013518Současná karanténa ovlivňuje životy nás všech. Zkusme ale na této složité situaci najít i něco pozitivního. Spousta z nás má teď trochu více volného času, který trávíme především v místě svého bydliště. Není právě teď ta vhodná chvíle na to zútulnit si své bydlení?

Inspirací Vám mohou být hliníkové přístřešky od společnosti Alcentrum s.r.o..

Konstrukcemi z hliníkových profilů se naše společnost Alcentrum s.r.o. zabývá v České republice už více než deset let. Za tuto dobu jsme nasbírali mnoho cenných zkušeností a v současné době jsme jedničkou na českém trhu v oblasti hliníkových konstrukcí. Naší prioritou je kvalitní profesionální práce za příznivou cenu. Vaše spokojenost je u nás na prvním místě, a proto ke každé zakázce přistupujeme zcela individuálně.

Hliníkové přístřešky - výhody

Naše hliníkové přístřešky jsou vyráběny z kvalitních hliníkových slitin. Tento materiál s sebou přináší hned několik velkých výhod.
Hliníkové přístřešky proto mají minimální nároky na údržbu a velmi dlouhou životnost. Další výhodou je skvělá odolnost vůči povětrnostním vlivům, jsou barevně stálé a nehořlavé. A jaké je využití těchto hliníkových přístřešků? Věřte, že opravdu široké. Využít je můžete jako pergoly, zahradní altány, zimní zahrady, přístřešky nad dveře, zastřešení garážového stání nebo bazénu.

Tři různá provedení hliníkových přístřešků

Abychom uspokojili nároky všech našich zákazníků, máme v nabídce tři produktové řady hliníkových pergol. Základním typem je hliníková pergola ECO, která Vás překvapí velmi nízkými pořizovacími náklady. Zlatou střední cestou je model hliníkové pergoly PROFI, který je v současné době u zákazníků nejoblíbenější. Pro náročné uživatele je určena modelová řada DELUXE. Všechny tyto typy hliníkových přístřešků jsou k dostání v několika rozměrech i barevných provedeních. Pokud si však nevyberete ze standardních rozměrů, jsme připraveni Vám navrhnout hlinkovou pergolu na míru. Společnost Alcentrum s.r.o. nabízí kompletní servis a to od zaměření konkrétního prostoru, zpracování návrhu až po samotnou realizaci.

Hliníkovým přístřeškem či pergolou dodáte Vaší zahradě nový designový prvek, který bude zároveň i velmi užitečný. Poskytne Vám příjemný prostor pro relaxaci a odpočinek, ochrání Vás před deštěm, větrem a v parném létě poskytne tolik vyhledávaný stín. Velká variabilita hliníkových přístřešků zaručí to, že budou dobře vypadat jak ve starší zástavbě, tak u moderních rodinných domů.

Věříme, že Vás naše nabídka zaujala. Proto neváhejte a kontaktujte naši společnost Alcentrum s.r.o. na telefonních číslech 739 292 921 nebo 732 607 221. Napsat nám také můžete přes kontaktní formulář. Všechny Vaše otázky Vám rádi zodpovíme, poradíme s výběrem i objednávkou.

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá