Novinky

Vzdušné garáže z hliníkových profilů

Máte nové auto a rádi byste mu pořídili místo pro parkování? Zdá se vám zděná garáž robustní, nevzhledná a zbytečně zastavující pozemek? Co takhle vyřešit parkování vzdušným přístřeškem, který ochrání váš automobil stejně jako zděná garáž?

Hliníkové parkovací stání od společnosti Alcentrum je skvělým řešením pro každý automobil. Auto výborně ochrání před větrem, deštěm, přímým slunečním zářením i kroupami. Necháte-li si ho zhotovit přímo k obvodu zdiva vašeho domu, pak i za nepříznivého počasí nasednete do vozu zcela sušší.

Zajisté oceníte i fakt, že takto zhotovené parkovací stání můžete využít i mnoha dalšími způsoby. V zimním období můžete pod přístřešek uskladnit například zahradní nábytek, v grilovací sezóně můžete toto vzdušné stání využít i jako zahradní pergolu. Využití je mnohostranné.

Proč přístřešek z hliníkových profilů?

Přístřešek pro parkování z hliníkových profilů je pevný jako přístřešek z cihel, ale vzdušný jako přístřešek ze dřeva. Lehkost, pevnost, nadčasovost spolu s kvalitním materiálem, který se nemusí složitě udržovat, dělá z hliníkových profilů opravdu žádaný materiál pro garážová stání.
Odpadá pravidelná údržba a bude-li potřeba, pak si vystačíte pouze s hadicí a vodou, případně nějakým hadrem pro otření.

Je možné si vybrat hliníkové garážové stání dle vlastních představ?

Při výrobě se naše společnost zaměřila především na potřeby zákazníka. Víme, že požadavky má každý jiné, proto jsme vyvinuli 3 různé produktové řady, které mají vlastní rozměry a možnost výběru barevného provedení.

  • Modelová řada ECO – nejlevnější varianta dostupná každému.
  • Modelová řada PROFI – volba pro náročnější klienty, kteří si rádi vyberou z více možností
  • Modelová řada DELUXE – tato řada je ideální pro nejnáročnější klienty, kteří si potrpí na precizní zpracování a možnost zvolit si vše dle vlastních požadavků

Už dále neváhejte a objednejte si vždušný přístřešek nejen pro váš vůz. Je před námi celé léto, uvidíte, že přístřešek využijete i v letním období. A váš čtyřkolový mazlík vám bude vděčný, že nebude každý den zcela rozpálen. Objednávejte na telefoním čísle 732 607 221, popřípadě nás kontaktujte prostředbictvím kontaktního formuláře.

 
NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá