Chcete se na něco zeptat? Volejte  739 292 921 nebo 736 528 889

Novinky

Zahajte zahradní sezonu stavbou hliníkové pergoly

27082012214Hliníkové pergoly se v posledních letech stávají stále populárnějšími. Hlavním důvodem je jejich praktičnost, minimální nutnost údržby a dlouhá živostnost.

Hliníkový materiál dokonale odolává rozmarům počasí, a proto je ideální pro stavbu venkovních přístřešků. Jarní sezónu můžete zahájit právě stavbou takové hliníkové pergoly. Prodlouží vám zahradní sezonu i o několik týdnů.

Proč hliníkovou pergolu od Alcentrum s.r.o.

Na českém trhnu působíme již od roku 2008. Původně jako rodinná firma jsme krok po kroku získávali zkušenosti a v posledních letech se naše společnost stala jednou z nejžádanějších na trhu. Prioritou je pro nás prozákaznický individuální přístup. Vždy se snažíme nalézt ideální řešení.

Hliníkové pergoly ve třech provedeních

    • ECO

Levná přesto kvalitní produktová řada ECO dává na výběr ze dvou základních barevných provedení. Jsou to bílá a antracitová. Vybírat můžete také z patnácti různých rozměrů.

    • PROFI

Produktová řada PROFI je naší zlatou střední cestou. Vyvažuje kvalitu a rozumnou cenu. Vybírat zde můžete již z mnoha barevných odstínu ze škály RAL a dvaceti standardních velikostí.

    • DELUXE

Hliníkové pergoly z řady DELUXE jsou zlatým hřebem naší nabídky. Vyráběny jsou z nejkvalitnějších materiálů, disponují zesílenými profily a mají bezpečnostní sklo.

Široká nabídka přístřešků z hliníku

Naše společnost svým klientům poskytuje velké množství hliníkových přístřešků. Hliníkové pergoly jsou nejčastěji vyhledávaným artiklem, nicméně v nabídce naleznete také hliníková garážová stání, hliníkové zimní zahrady, hliníkové zahradní altány, hliníkové přístřešky nad dveře nebo hliníkové zastřešení bazénu.

Potřebujete více informací?

Chcete se dozvědět více informací o hliníkových pergolách nebo jiném typu hliníkového přístřešku? Kontaktujte nás, rádi zodpovíme vaše dotazy a pomůžeme s výběrem vhodné varianty hliníkové pergoly na vaši zahradu.

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá