Novinky

Zastřešené parkování přímo u domu vyřeší hliníkové garážové stání

20032013335V dnešní době si nikdo z nás nedokáže představit svůj život bez auta. Auto je náš velký pomocník, který je součástí našich životů celou řádku let.

Náš automobilový miláček si rozhodně zaslouží řádnou ochranu a důležitou péči, aby nám ještě mnoho let vydržel.

Péče o vaše auto začíná u pravidelného mytí šetrnými mycími prostředky. Důležitá je také kvalitní autokosmetika v podobě auto laku, který dopřeje ochranu vašemu autu. Své auto je dobré chránit před nepřízni počasí, k tomu vám pomůže hliníkové garážové stání od společnosti ALcentrum, s.r.o.

Jaké výhody má garážové stání z hliníku?

    • Ochrana automobilu

Pokud si pořídíte parkovací stání, ochráníte tak svůj vůz a prodloužíte mu životnost o několik let. V zimních měsících se tak vyhnete každodennímu odhrabování sněhu nebo škrabání námrazy z vašeho auta. Chráněno bude také před ostrým sluníčkem nebo krupobitím.

 

    • Žádná údržba

Oproti dřevěným přístřeškům se nemusíte vůbec o ten hliníkový starat. Postačí jen voda se saponátem a stání z hliníku je jako nové.

    • Dlouhá životnost

Hliníkové konstrukce vyrábíme z kvalitních hliníkových slitin, které jsou odolné a vydrží po několik generací.

    • Cenově výhodné

Oproti klasické zděné garáži, je hliníkové stání finančně velmi výhodné. Nemusíte platit garážová vrata ani řešit stavební povolení.

    • Moderní vzhled

Na výběr máme různé rozměry i barevné provedení, vybere si u nás každý. Hliníkové parkovací stání se hodí ke každé stavbě, jak k modernímu domu, tak ke klasickému baráčku. Garážové stání můžete využít i jako přenosný altán pro vaše rodinné akce.

Varianty garážového stání

Pro své zákazníky máme připravené tři produktové řady parkovacího stání. Rozdíl je především v rozměrech, barvách, ale také v ceně. Nejlevnější garážové stání ECO je velmi oblíbenou variantou u našich zákazníků. Můžete si vybrat z barev bílá nebo antracit a v 15 různých rozměrech. Garážové stání PROFI je výhodné jak z hlediska ceny, tak z hlediska kvality. Nabízíme jej ve 4 barevných provedeních, bílá, antracit, hnědá a stříbrná. Pokud si nevyberete, můžete si vybrat z barevného stupnice RAL. Ve standartních rozměrech naleznete 20 různých typů. Produktová řada DELUXE je naší nejluxusnější variantou. Pokud si nevyberete ani z rozměrů, ani ze standartních barev, rádi vám vyrobíme atypický rozměr.

Vyberte si i vy garážové stání z hliníku

Vyberte si i vy své ideální parkovací stání pro svůj automobil. Smontují vám ho buď naši profesionální pracovníci, nebo si jej můžete sestavit sami na své zahradě. Stačí nás kontaktovat a domluvíme se na podrobnostech.

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá