Novinky

Zimní zahrada z hliníkové pergoly

IMAG0042Máte na své terase již hliníkovou konstrukci a rádi byste ji zdokonalili a celou zakryli?

Pořiďte ji nový kabátek v podobě hliníkové zimní zahrady. Kvalitní hliníkovou zimní zahradu vám namontuje ALcentrum, s.r.o. Společnost je na českém trhu již více jak 10 let. Jejím hlavním cílem je spokojený zákazník. Zakládá si na férovém jednání a zákaznickém servisu. Ke každému zákazníku se snaží přistupovat individuálně a splnit jeho přání.

 

 

 

 

 

 

Na výběr máte z těchto zimních zahrad

  • Zimní zahrada PROFI

Pokud hledáte férový poměr mezi kvalitou a cenou, tak je zimní zahrada PROFI pro vás ta pravá. Nabízíme ji ve 4 standartních odstínech – bílá, antracit, hnědá a stříbrná. Nevyberete-li si některou ze základních barev, je pro vás ještě připraven vzorník barev RAL, kdy můžete dokonale sladit barvu konstrukce s plastovými okny nebo fasádou domu.

  • Zimní zahrada DELUXE

I ten nejnáročnější klient si u nás přijde na své. V nabídce máme zimní zahradu DELUXE, která je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů. Jedná se o bezpečnostní sklo a speciálně zesílené profily. Vybrat si můžete též z barevného vzorníku nebo ze 4 základních barev. Doladíme vaši zimní zahradu DELUXE k dokonalosti tak, že střešní lišty budou ve stejné barvě jako barva konstrukce.

Vlastnosti hliníkové zimní zahrady

   • Dlouhá životnost

Asi nejzásadnější roli hraje její dlouhá životnost. Hliníkové zimní zahrady jsou vyráběny z hliníkových slitin, které jsou velmi odolné vůči povětrnostním vlivům.

   • Bezúdržbová zimní zahrada

Zimní zahrady se nemusí už dále natírat ani ničím ošetřovat. Oproti dřevěným zimním zahradám, kdy musíte konstrukci každý rok natřít.

   • Prostor k nezaplacení

Přistavěním zimní zahrady k pergole získáte obytný prostor, který bude sloužit celé vaší rodině. Můžete si tam uskladnit teplomilné rostliny, dát si tam křesílka k relaxaci nebo stolní fotbálek a trávit tak příjemné chvíle.

Technické parametry zimní zahrady

Hliníkovou konstrukci ošetřujeme vypalovanou barvou KOMAXIT, která je odolná proti oděru a taky proti povětrnostním vlivům.

Střešní krytina je z polykarbonátu, který je tlustý 16 mm. Můžete si vybrat buď mléčný nebo čirý odstín.

Zimní zahrady z hliníku jsou spojovány kvalitním materiálem, který je vyráběn z pevné oceli.

Chcete se dozvědět více informací?

Chcete si nechat zastřešit celou vaší pergolu hliníkovou zimní zahradou? Potom nás neváhejte kontaktovat.

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá