ALcentrum - výrobce hliníkových konstrukcí

 

Firma ALcentrum, s. r. o. vznikla v roce 2008 jako rodinná firma a specializuje se na hliníkové konstrukce. Hliníkové konstrukce vyrobené na zakázku mají velmi celou řadu výhod. Nejsou příliš drahé, mají velmi dlouhou životnost a jsou bezúdržbové. Náš sortiment výroby zahrnuje zejména:

Hliníkové pergoly

01

Líbí se Vám zahradní pergoly? Hliníkové pergoly představují ideální zastřešení terasy, které skvěle vypadá a nevyžaduje žádnou údržbu.
Hliníková pergola »

Hliníková garážová stání

02

Vyrobíme pro vás garážové stání z hliníkových profilů (přístřešek pro auto) na míru v libovolné barvě a rozměru.
Hliníkové garážové stání »

Hliníkové zimní zahrady

alcentrum banner zimni zahrady

Zimní zahrada nabízí elegantní rozšíření užitného prostoru domu, které můžete využít pro pěstování exotických rostlin a relaxaci.
Hliníkové zimní zahrady »

Zahradní altány

04

Zahradní altány představují řešení pro pasivní domy, které neumožňují kotvení přístřešku do obvodového pláště domu.
Hliníkový zahradní altán »

Přístřešky nad dveře

05

Potřebujete zastřešit vchodové dveře domu? Nechte si namontovat hliníkový přístřešek na dveře!
Hliníkový přístřešek nad dveře »

Hliníkové ploty

alcentrum banner ploty

Dopřejte si soukromí při odpočinku ve vaší zahradě díky elegantním a funkčním plotům a plotovým zástěnám z hliníku.
Hliníkové ploty »


Společnost ALcentrum takovou možnost nabízí pro své zákazníky. Zimní zahrada je ideální pro odpočinek, když zrovna venku nevládne teplé počasí a vy si přesto chcete dát hrnek teplé kávy a dívat se do zeleně na své zahrádce. Dlouhá léta nebo žádnou údržbu vám zaručí zimní zahrada z hliníku, která má mnoho výhod.

Zimní zahrada z hliníku

Zimní zahrady od společnosti ALcentrum vás mile překvapí různým provedením, které bude natolik universální, že se bude hodit na bytovou terasu nebo k rodinnému domu. Vaše volba je správná. Společnost ALcentrum má rozsáhlé zkušenosti ve výrobě hliníkových zimních zahrad i ostatních konstrukcí, protože své zkušenosti sbírá již od roku 2008.

Vlastnosti hliníkových zimních zahrad

Hliníkové zimní zahrady vyrábíme z celohliníkových profilů, které mají izolační vlastnosti. Vybrat si můžete z různých typů, různých materiálů a až z 200 barevných variant. Sladíte tak barvu pergoly nebo dokonce fasády i plastových oken.

    • Bezúdržbový systém

Zdá-li se vám konstrukce zimní zahrady nějak znečištěna, postačí ji omýt vodou se saponátem a skla vyčistit jako běžná okna.

    • Dlouhá životnost

Hliníkové slitiny, ze kterých vyrábíme konstrukce, jsou velmi odolný materiál, který odolá i nepříznivému počasí, takže jeho životnost vydrží po několik generací.

    • Moderní i klasický vzhled

Zimní zahrady z hliníku jsou ideálním řešením jak pro klasické, tak pro moderní domy. Můžeme vám zimní zahradu přistavět k novému nebo již postavenému domu.

    • Prostor navíc

Zimní zahradou získáte prostor navíc, který si bude užívat celá rodina. Můžete pěstovat choulostivé rostliny, které by sychravé chladné počasí nemuseli přežít a děti si tam mohou postavit stolní fotbal či pingpongový stůl.

Stačí si pouze vybrat

V nabídce společnosti ALcentrum naleznete dvě produktové řady zimních zahrad. Variantu PROFI nabízíme ve 4 základních barvách, bílá, antracit, hnědá nebo stříbrná. Představuje skvělý poměr mezi kvalitou a cenou. Produktová řada DELUXE je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů a vybrat si můžete buď ze 4 standartních barev či ze vzorníku stipnice RAL.

Kontaktujte nás, společně vymyslíme ideální zimní zahradu, která bude ladit s celkovým objektem.

Novinky CZ

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá